17:37 30.07.2020

СБУ і Держлікслужба виявили незаконне ввезення в Україну незареєстрованих ліків

1 хв читати
СБУ і Держлікслужба виявили незаконне ввезення в Україну незареєстрованих ліків

Служба безпеки України (СБУ) і Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками (Держлікслужба) виявили незаконне ввезення в Україну з РФ незареєстрованих ліків серцево-судинної, онкологічної та репродуктивної групи.

Як повідомила Держлікслужба, партію препаратів було виявлено 28 липня під час спільних заходів Держлікслужби і СБУ в рамках кримінального провадження про протиправну діяльність групи осіб, причетної до незаконного ввезення з Російської Федерації та Туреччини.

Під час таких дій було зафіксовано безліцензійну діяльність окремих фізичних осіб і наявність великої кількості незареєстрованих лікарських засобів різних серій із маркуванням іноземною мовою, деякі з них були з вичерпаним терміном придатності. Препарати зберігали без дотримання відповідних умов.

За інформацією СБУ, згідно з попередніми даними слідства, незаконним ввезенням займалися групи з Києва та Харківської області.

Препарати доставляли в Україну, зокрема, через міжнародні поштові сервіси і реалізовували на спеціалізованих інтернет-платформах, доставляючи їх замовникам кур'єрами і сервісами експрес-доставки.

Під час обшуків за місцем проживання фігурантів та зберігання контрабандної продукції правоохоронці вилучили майже 2,5 тисячі упаковок препаратів сумнівної якості на загальну суму понад 3 млн грн.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА