Інтерфакс-Україна
18:17 31.07.2020

Фармакологічна компанія "Фармак" представить у Музеї науки інсталяцію збільшеної копії клітини людини

1 хв читати
Фармакологічна компанія "Фармак" представить у Музеї науки інсталяцію збільшеної копії клітини людини

Фармацевтична копання АТ "Фармак" (Київ) у рамках партнерського проекту представить у Музеї науки інсталяцію збільшеною копії клітини людини.

Як повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в компанії, Музей науки, створений Малою академією наук України за підтримки Міністерства освіти і науки України, відкриється восени 2020 року в новому павільйоні "Наука" на ВДНГ.

В експозиції музею - понад 120 інтерактивних експонатів та інсталяцій.

Крім того, в музеї відкриється окрема зона, присвячена українським вченим.

Під час карантину в музеї будуть передбачені посилені заходи безпеки, рекомендовані Міністерством охорони здоров'я, зокрема, вхід у масках, обмеження кількості відвідувачів завдяки попередньому придбанню квитків із фіксованим часом, дезінфекція інтерактивних елементів експонатів та інших поверхонь.

На сьогодні у "Фармак" працюють 150 вчених, із них 40 кандидатів і п'ять докторів наук. Щорічно фармакологічна компанія інвестує в інновації та розвиток майже 95% прибутку.

Меморандум про співпрацю з Малою академією наук України "Фармак" підписала в січні 2020 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

УЧХ очолює рейтинг доброчинних організацій України

Кількість госпіталізацій через Covid-19 в Києві зросла в рази за місяць - департамент охорони здоров'я

Лабораторна діагностика від початку року здорожчала на 7-9% - "Сінево"

Україна отримала 300 тис. доз вакцини БЦЖ для захисту дітей від туберкульозу

Понад 100 клубів активного довголіття УЧХ працюють в Україні

Проблема з діагностикою на ПЕТ КТ виникла через нестачу циклотронів для виробництва радіофармпрепаратів – Ляшко

МОЗ планує з 2026 року запустити програму безоплатних планових медоглядів для пацієнтів від 40 років

ДП "МЗУ" уклало договір керованого доступу на закупівлю інноваційного онкопрепарату фармкомпанії Roche

Жінки з медичною освітою будуть взяті на військовий облік автоматично, без особистої присутності

Науковець Інституту ім.Філатова увійшов до складу експертів міжнародної спільноти офтальмологів Vision Academy

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА