13:18 04.08.2020

МОЗ розпочне переговори з Мінфіном щодо виділення коштів для держзакупівель вакцини від пневмококової інфекції - Ляшко

2 хв читати
МОЗ розпочне переговори з Мінфіном щодо виділення коштів для держзакупівель вакцини від пневмококової інфекції - Ляшко

Міністерство охорони здоров'я розпочне переговори з Міністерством фінансів щодо виділення коштів для закупівель за кошти держбюджету вакцини від пневмококової інфекції, повідомив заступник міністра охорони здоров'я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

"Ми визначили вікову групу, коефіцієнт охоплення і наразі проводитимемо переговори з Мінфіном, щоб включити до держбюджету на 2021-2023 роки кошти для закупівлі вакцини", - сказав він на брифінгу у вівторок.

Ляшко не назвав орієнтовної суми закупівлі. Як уточнили агентству "Інтерфакс-Україна", йдеться про багаторічне бюджетування, загальна сума залежатиме від того, який механізм закупівлі застосовуватимуть.

Він повідомив, що вакцинація від пневмокока проводитиметься триразовим щепленням - перші два щеплення в перший рік життя, третє - у другий рік і розпочнеться з січня 2022 року.

Як повідомлялося, Національна технічна група експертів з імунізації (НТГЕІ) рекомендувала Міністерству охорони здоров'я включити до Календаря щеплень вакцинацію дітей до одного року кон'югованою пневмококовою вакциною. Експерти рекомендують також вакцинувати дітей, що народилися раніше внесення вакцинації до Календаря щеплень, яким не виповнилося п'яти років на момент початку вакцинації.

За даними ВООЗ, у світі у 2015 році зареєстровано 294 тис. летальних випадків дітей віком до п'яти років, зумовлених пневмококовою інфекцією. Інфекція передається від людини до людини повітряно-крапельним шляхом. Пневмокок є збудником бактеріємії, сепсису, менінгіту, пневмонії, бронхіту, гострого середнього отиту. Довгострокові неврологічні наслідки у вигляді втрати слуху, психічних порушень, порушень рухової активності й судом спостерігаються у 24,7% осіб, що хворіли на пневмококовий менінгіт у дитинстві.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Комітет ВР з охорони здоров'я рекомендував розробити пакет послуг з реабілітації ветеранів

Степанов: Потрібно активно залучати інші шляхи фінансування медицини, крім держбюджету

Профільний комітет ВР рекомендував збільшити фінансування Програми медгарантій до 5% ВВП у держбюджеті-2021

В Івано-Франківській області кількість постраждалих унаслідок спалаху гострої кишкової інфекції зросла до 194 осіб - ЦГЗ

Медзаклади можуть збільшити фінансування в разі зростання навантаження через COVID-19 - НСЗУ

Комітет ВР з охорони здоров'я підготував понад 200 правок до проекту бюджету - Радуцький

ПРООН (UNDP) коштами дежбюджету-2020 закуповуватиме ліки за 11 програмами

У Великій Британії відбудеться фінальний етап випробувань вакцини від COVID-19 компанії Novavax

Звільнення від РРО призведе до тінізації частини аптечного ринку - думка

МОЗ у бюджетному запиті на 2021 рік заклало підвищений тариф на "екстренку"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА