18:55 04.08.2020

"Біофарма" зібрала близько половини плазми, необхідної для виробництва експериментальної серії препарату від COVID-19

2 хв читати
"Біофарма" зібрала близько половини плазми, необхідної для виробництва експериментальної серії препарату від COVID-19

Біофармацевтична компанія "Біофарма" (Київ) зібрала для виробництва препарату від COVID-19 близько 150 літрів від 118 донорів, котрі перенесли це захворювання, для створення експериментальної серії треба ще стільки само.

Як повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в компанії, для створення першої експериментальної серії ліків необхідно зібрати 300 літрів.

"Не в усіх, кому поставлено діагноз, виробилися антитіла, а саме вони є головною зброєю проти хвороби. Проте відомо про випадки безсимптомного перебігу хвороби. Саме тому всі, хто здає плазму в наших центрах, проходять аналіз на наявність антитіл до COVID-19", - повідомив президент компанії Костянтин Єфименко.

Він закликав представників влади, бізнесу та громадських активістів допомогти в залученні донорів, які подолали коронавірус.

Він повідомив, що в разі виявлення антитіл зібрану плазму використовують для створення препарату від коронавірусу, якщо антитіл немає, то з донорської крові виготовляють інші препарати.

Біофарма також повідомляє, що нині завершуються клінічні випробування застосування препарату "Біовен" у симптоматичному лікуванні коронавірусу. Цей препарат також виробляють із донорської плазми. Зокрема, за інформацією компанії, під час досліджень "Біовену" українські та міжнародні фахівці зазначили, що він знижує вираженість цитокінового шторму та дає змогу стабілізувати стан важких хворих.

"Попередні результати досліджень украй обнадійливі: в усіх, хто приймав "Біовен", спостерігають стабілізацію загального стану в строк до двох днів після введення препарату з подальшим зменшенням проявів дихальної недостатності", - наголосили в компанії.

Як повідомлялося, в Україні проводяться клінічні випробування ефективності в терапії COVID-19 вітчизняних препаратів "АМІЗОН МАКС" (виробництво "Фармак"), "Аміксин IC" ("Інтерхім"), "Біовен" ("Біофарма") і "Корвітин" (БХФЗ).

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Велика кількість хибнонегативних ПЛР-тестів на COVID-19 може бути викликана не лише методикою дослідження, а й іншими факторами

Над формуванням програми Медгарант на 2021р розпочали роботу 384 експерти

Перерозподіл коштів із проекту із діагностики онкозахворювань дасть змогу реалізувати його у 2021 році - Кабмін України

Степанов: 30% пацієнтів із COVID-19 отримують негативний ПЛР-тест

МОЗ працює над розширенням тестування на COVID-19 в Україні - Степанов

У МОЗ України немає точної статистики видужалих після COVID-19, оскільки тестування необов'язкове - Степанов

"Сінево" отримала перші 7,5 тис. експрес-тестів на антиген COVID-19, друга партія становитиме 25 тис. тестів

НСЗУ виплатила 466 млн грн приватним медичним установам і ФОПам за лікування пацієнтів

МОЗ має намір створити в Україні Інститут вакцин

"Фармак" отримав запит про можливість залучення компанії до клінвипробувань української вакцини від COVID-19

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА