Інтерфакс-Україна
16:49 13.08.2020

МОЗ України знову отримало рекордну кількість підозр на COVID-19

2 хв читати
МОЗ України знову отримало рекордну кількість підозр на COVID-19

Центр громадського здоров'я у четвер знову відзвітував про отримання рекордної кількості підозр на COVID-19 за весь час епідемії в Україні - 2004, що майже на 200 більше зафіксованого напередодні максимуму у 1809.

Коефіцієнт кореляції з кількістю хворих в останні декілька тижнів становить приблизно 0,7, що вказує на високий взаємозв'язок між ними і дає підстави стверджувати, що найближчими днями в Україні знову буде зафіксовано новий рекорд кількості хворих.

Минулого тижня при зростанні кількості підозр до рівня майже 1800 три дні поспіль фіксувалися максимуми кількості захворілих: від 1318 до 1489 на день. Цього тижня після традиційного спаду у вихідні та понеділок кількість хворих досягла спочатку 1433, а у четвер Міністерство охорони здоров'я повідомило про новий рекорд - +1592 осіб.

Як повідомлялося, основні статистичні показники епідемії COVID-19 в Україні безперервно погіршуються вже понад три тижні. Зокрема, середня за тиждень добова захворюваність досягла 1333 осіб, а за два тижні - 1239 осіб, тоді як у першій половині липня ці показники вдалося зменшити відповідно з 917 осіб до 739 осіб і з 847 осіб до 717 осіб.

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) зазначає, що тривалість періоду між моментом зараження COVID-19 і появою симптомів зазвичай становить близько п'яти-шести днів, але може варіюватися в межах від одного до 14 днів. Окрім цього, майже в усіх країнах у вихідні дні кількість реєстрованих хворих значно знижується через адміністративні причини. Тому у світі використовують графіки середньодобової захворюваності за останні один і два тижні.

Серед інших показників, які швидко зростають вже понад три тижні, - кількість хворих на COVID-19 на сьогодні. Три тижні липня цей показник тримався у межах приблизно 26-26,5 тис., проте тепер зріс до 37,9 тис.

Крім того, на новий максимум вийшла кількість госпіталізованих за добу: усереднене за тиждень - 268 осіб, за два тижні - 253, тоді як три тижні тому у період тимчасового зниження захворюваності щодня госпіталізували в середньому 176-177 осіб.

Як повідомлялося, в Україні адаптивний карантин продовжено до кінця серпня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

УЧХ поділився досвідом гуманітарної роботи

Уряд підтримав пропозицію збільшити фінансування закупівлі ліків на 3,1 млрд грн, для покриття потреби необхідно 8,6 млрд грн

Україна за 5 міс. імпортувала ліків на $836 млн, експортувала на $93 млн

Стаціонарна психіатрична допомога дітям фінансуватиметься тільки в багатопрофільних дитячих лікарнях – МОЗ

Центр естетичної медицини BG Lab в Києві відновив роботу після руйнування внаслідок ракетної атаки

Закупівлі ліків для пацієнтів з первинним імунодефіцитом в 2025р профінансовані на 39% - БФ "Пацієнти України"

Ціни на велику кількість ліків будуть знижені вже до кінця літа - Ляшко

Кличко відвідав поранених після російського обстрілу та розповів про їхнє лікування

Рада дозволила закупівлі ліків за механізмом ДКД за кошти місцевих бюджетів

Запропоновані платежі за маркетинг ліків в роздріб до 3% за рецептурні та 20% за безрецептурні спричинять зростання цін – АПРАД

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА