16:49 13.08.2020

МОЗ України знову отримало рекордну кількість підозр на COVID-19

2 хв читати
МОЗ України знову отримало рекордну кількість підозр на COVID-19

Центр громадського здоров'я у четвер знову відзвітував про отримання рекордної кількості підозр на COVID-19 за весь час епідемії в Україні - 2004, що майже на 200 більше зафіксованого напередодні максимуму у 1809.

Коефіцієнт кореляції з кількістю хворих в останні декілька тижнів становить приблизно 0,7, що вказує на високий взаємозв'язок між ними і дає підстави стверджувати, що найближчими днями в Україні знову буде зафіксовано новий рекорд кількості хворих.

Минулого тижня при зростанні кількості підозр до рівня майже 1800 три дні поспіль фіксувалися максимуми кількості захворілих: від 1318 до 1489 на день. Цього тижня після традиційного спаду у вихідні та понеділок кількість хворих досягла спочатку 1433, а у четвер Міністерство охорони здоров'я повідомило про новий рекорд - +1592 осіб.

Як повідомлялося, основні статистичні показники епідемії COVID-19 в Україні безперервно погіршуються вже понад три тижні. Зокрема, середня за тиждень добова захворюваність досягла 1333 осіб, а за два тижні - 1239 осіб, тоді як у першій половині липня ці показники вдалося зменшити відповідно з 917 осіб до 739 осіб і з 847 осіб до 717 осіб.

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) зазначає, що тривалість періоду між моментом зараження COVID-19 і появою симптомів зазвичай становить близько п'яти-шести днів, але може варіюватися в межах від одного до 14 днів. Окрім цього, майже в усіх країнах у вихідні дні кількість реєстрованих хворих значно знижується через адміністративні причини. Тому у світі використовують графіки середньодобової захворюваності за останні один і два тижні.

Серед інших показників, які швидко зростають вже понад три тижні, - кількість хворих на COVID-19 на сьогодні. Три тижні липня цей показник тримався у межах приблизно 26-26,5 тис., проте тепер зріс до 37,9 тис.

Крім того, на новий максимум вийшла кількість госпіталізованих за добу: усереднене за тиждень - 268 осіб, за два тижні - 253, тоді як три тижні тому у період тимчасового зниження захворюваності щодня госпіталізували в середньому 176-177 осіб.

Як повідомлялося, в Україні адаптивний карантин продовжено до кінця серпня.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

МОЗ України підписало меморандум про співпрацю з данською благодійною організацією Bevar Ukraine

ПРООН (UNDP) коштами дежбюджету-2020 закуповуватиме ліки за 11 програмами

Заявки на доплати медикам не подали 450 медзакладів

Інформація про продаж в аптеках ліків від коронавірусу не відповідає дійсності - МОЗ України

У Великій Британії відбудеться фінальний етап випробувань вакцини від COVID-19 компанії Novavax

Степанов щодо підроблення довідок про ПЛР-тестування на COVID-19: Нацполіція має звернути на це увагу

Звільнення від РРО призведе до тінізації частини аптечного ринку - думка

МОЗ України провадить роботу із проекту будівництва амбулаторій у сільській місцевості за EUR14,5 млн

МОЗ України в бюджетному запиті на 2021 рік заклало майже 10 млрд грн на готовність реагування на епідемію

МОЗ у бюджетному запиті на 2021 рік заклало підвищений тариф на "екстренку"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА