18:49 13.08.2020

Контракти з НСЗУ на лікування COVID-19 мають 253 лікарні - директор департаменту

1 хв читати
Контракти з НСЗУ на лікування COVID-19 мають 253 лікарні - директор департаменту

- Контракти з Національною службою здоров'я України (НСЗУ) на лікування пацієнтів з COVID-19 на сьогодні мають 253 лікарні, повідомив директор Департаменту договірної роботи НСЗУ Андрій Віленський.

"Із першого списку, згідно з постановою уряду, ми законтрактували 237 лікарень. Наразі з нами мають договір 253 лікарні, тобто додалося 16", - сказав він в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

При цьому Віленський зазначив, що про хвилі говорити наразі "не зовсім коректно".

У нас абсолютно різна історія в різних регіонах. Один регіон подав п'ять лікарень у першу хвилю, інший регіон, як, наприклад, Запорізька область, подав 19. Тому в одному регіоні може довго працювати перша хвиля, а в іншому перша хвиля попрацювала, забрала всі ресурси, і їм потрібно терміново розширювати перелік лікарень, хоча пацієнтів у них може бути менше", - сказав він.

Віленський наголосив, що загалом є "нерівномірний резерв першої хвилі у різних регіонах".

"Коли ми говоримо, що ми технічно вмикаємо другу хвилю, це може говорити не лише про те, що у них більше пацієнтів, ніж у середньому в країні, а й про те, що спочатку в першу хвилю вони подали меншу кількість лікарень. Із Закарпаття було мало лікарень, наразі цей список розширили, тому це ввімкнення другої хвилі", - сказав він.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА