Інтерфакс-Україна
18:18 19.08.2020

МОЗ підготувало всі документи для перерозподілу коштів для роботи eHealth

1 хв читати
МОЗ підготувало всі документи для перерозподілу коштів для роботи eHealth

Міністерство охорони здоров'я підготувало необхідні документи для перерозподілу 7,1 млн грн для дофінансування системи eHealth, передало на узгодження до бюджетного комітету парламенту, повідомив заступник міністра охорони здоров'я Ярослав Кучер під час прес-брифінгу в середу.

"Міністр підписав усі документи для перерозподілу бюджетних коштів сумою 7,1 млн грн. Цього вистачає, щоб система працювала стабільно, й коли восени будуть сезонні навантаження, ми зможемо збільшити її потужності", - сказав він.

Заступник міністра наголосив, що центральний компонент системи eHealth вдалося стабілізувати.

"Ми стабілізували роботу центрального компонента eHealth: збільшили технологічні потужності шляхом відключення деяких сервісів, перенесли тестове середовище, на якому тестувалася робота нового функціоналу, на інший хмарний сервіс, що дало змогу знизити навантаження на систему. НСЗУ у своєму бюджеті знайшла додаткові кошти для перерозподілу. Отже, ми домовилися з дата-центром про збільшення потужностей. Швидкість обробки запиту зросла вп'ятеро", - сказав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін виділив 37 млн грн на аварійно-відновлювальні роботи у Інституті кардіології ім. Стражеска

Кабмін ухвалив порядок реалізації програми "Скринінг здоров’я 40+", вона запрацює з січня - Свириденко

Два автомобілі MSF постраждали внаслідок російської атаки на Слов'янськ минулого тижня

Україна готова надати повний супровід і підтримку проєктам будівництва та релокації фармвиробництв в Україну – Радуцький

Перший український фармдистриб’ютор отримав страховку "від прильотів", держава готується страхувати фармвиробників - Радуцький

Перевищення захворюваності ГРВІ та грипом зафіксовано тільки в Житомирській області – експерт

УЧХ провів третій захід програми відновлення ветеранів

Для студентів-медиків і фармацевтів підготовка офіцерів запасу стане обов’язковою частиною навчання - Свириденко

Центр психосоціальної підтримки УЧХ відкрився у Чернівцях

Всеукраїнські студентські змагання з МГП відбулися у Києві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА