Інтерфакс-Україна
15:50 03.09.2020

Медзаклади отримали від НСЗУ за лікування пацієнтів із COVID-19 майже 3,5 млрд грн - НСЗУ

1 хв читати
Медзаклади отримали від НСЗУ за лікування пацієнтів із COVID-19 майже 3,5 млрд грн - НСЗУ

Медичні заклади у квітні-липні отримали від Національної служби здоров'я України (НСЗУ) за лікування пацієнтів із COVID-19 та підозрою на нього майже 3,5 млрд грн.

Згідно з прес-релізом НСЗУ, зокрема, 2,5 млрд грн отримали медзаклади, що надають стаціонарну допомогу пацієнтам із COVID-19.

Нині на надання цих послуг НСЗУ законтрактувала 260 медзакладів.

Ще 784 млн грн отримали 25 центрів екстреної медичної допомоги, 147 млн грн отримали медзаклади, в яких працюють мобільні бригади, що виїжджають до людей із підозрою на COVID-19. Наразі контракти з НСЗУ за цим пакетом мають 935 медзакладів, в яких працює майже 1600 мобільних бригад.

Окрім того, 49 млн грн отримали медзаклади, які надавали стаціонарну допомогу пацієнтам із COVID-19 у квітні, але не входили до переліку лікарень, визначених для госпіталізації, виплати від НСЗУ отримали 144 такі лікарні.

"Тариф, за яким НСЗУ оплачує послуги медзакладів із надання допомоги хворим на COVID-19 або з підозрою на нього, включно з доплатами медикам, які безпосередньо працюють із такими пацієнтами, в розмірі до 300% до заробітної плати. За здійснення цих доплат медпрацівникам несе відповідальність головний лікар", - наголошують у НСЗУ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сучасний метод діагностики сказу до кінця року буде впроваждено ще у 10 лабораторіях України

Проєкти професійних стандартів для медсестринства винесено на громадське обговорення

Мобільні реабілітаційні команди УЧХ за 8 місяців здійснили понад 400 виїздів на Полтавщині

Сінево за 1-ше півріччя провела понад 1,5 лабораторнийх тестів в рамках контракту з НСЗУ

Агресор зруйнував або пошкодив майже 2,4 тис. об’єктів в 781 медзакладі

УЧХ поділився досвідом гуманітарної роботи

Уряд підтримав пропозицію збільшити фінансування закупівлі ліків на 3,1 млрд грн, для покриття потреби необхідно 8,6 млрд грн

Україна за 5 міс. імпортувала ліків на $836 млн, експортувала на $93 млн

Стаціонарна психіатрична допомога дітям фінансуватиметься тільки в багатопрофільних дитячих лікарнях – МОЗ

Центр естетичної медицини BG Lab в Києві відновив роботу після руйнування внаслідок ракетної атаки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА