Інтерфакс-Україна
12:38 05.09.2020

Кількість пацієнтів із Covid-19 у лікарнях із середини липня зросла більше ніж удвічі – Степанов

1 хв читати
Кількість пацієнтів із Covid-19 у лікарнях із середини липня зросла більше ніж удвічі – Степанов

Станом на 5 вересня в Україні з підтвердженим діагнозом Covid-19 госпіталізовано 7467 осіб, повідомив міністр охорони здоров'я України Максим Степанов.

"На сьогодні в лікарнях перебуває з підтвердженим діагнозом Covid-19 7467 хворих, тоді як на середину липня таких було 3500", – заявив Степанов на брифінгу в суботу.

Він уточнив, що заповненість ліжок хворими з підтвердженим діагнозом і підозрою на COVID-19 в Чернівецькій області становить 69%, Одеській – 65%, Івано-Франківській – 61%, у Тернопільській – 56%, Сумській – 53%, Хмельницькій – 52%, Львівській – 50%.

Як повідомлялося, в Україні черговий антирекорд: станом на ранок суботи виявлено 2 836 хворих за добу з Covid-19, при цьому 1 036 осіб одужали, 50 хворих померли.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ДП "МЗУ" уклало договір керованого доступу на закупівлю інноваційного онкопрепарату фармкомпанії Roche

Жінки з медичною освітою будуть взяті на військовий облік автоматично, без особистої присутності

Науковець Інституту ім.Філатова увійшов до складу експертів міжнародної спільноти офтальмологів Vision Academy

МОЗ розширив перелік дозувань ліків на основі канабісу, які виготовляються в аптеках

Дофінансування держзакупівлі ліків на 3,1 млрд грн дозволить закрити 100% потреби по багатьом позиціям онкології та серцево-судинних захворюваннях – Адаманов

Академія медицини грудного вигодовування закликає обмежити маркетинг виробників замінників грудного молока на медконференціях

Всеукраїнська Рада захисту прав та безпеки пацієнтів просить київську владу  відновити закупівлю інноваційних ліків для онкохворих киян

Мінсоцполітики готує комплексне бачення для перезавантаження системи протезування

Кабмін планує запустити гранти для виробників біонічних протезів

Обмеження постачання ліків одному дистриб’ютору на рівні 20% не вплине на наявність препаратів у великих аптечних мережах – експерт

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА