11:09 08.09.2020

МОЗ має намір у жовтні затвердити концепцію розвитку eHealth

2 хв читати
МОЗ має намір у жовтні затвердити концепцію розвитку eHealth

Міністерство охорони здоров'я має намір у жовтні затвердити Концепцію розвитку електронної системи охорони здоров'я (eHealth), заявив заступник міністра охорони здоров'я Ярослав Кучер під час прес-брифінгу в Києві у вівторок.

"Учора запустили робочу групу з впровадження концепції електронної системи охорони здоров'я. Ми проаналізували всю виконану роботу в цьому напрямі, виділили найкращі пропозиції, внесли свої і презентували цей документ робочій групі. До її складу увійшли представники різних органів влади, міжнародних організацій, донорів, представники бізнес-співтовариства громадського сектора та інші. Наш план - у жовтні винести на підпис міністру затверджену концепцію, щоб у подальшому її було затверджено постановою Кабміну", - сказав він.

Заступник міністра також зазначив, що міністерство вжило необхідних заходів для стабілізації роботи eHealth. "Ми провели деякі дії, що дають змогу системі працювати стабільно і забезпечили її на осінь необхідними ресурсами. Перерозподілили 7,1 млн грн на послуги дата-центрів. У процесі узгодження 13,3 млн грн на адміністрування і забезпечення допресурсами дата-центрів: цього вистачить більше ніж до кінця року, щоб система була повністю забезпечена необхідними ресурсами. Також зможемо коригувати ці кошти і в разі навантаження зможемо збільшити кількість ресурсів, стабілізувати роботу центрального компонента", - додав Кучер.

Окрім цього, він повідомив, що міністерство відправило на узгодження проекти порядку ведення реєстру медичних висновків і формування медичних висновків про народження, а також розробило зміни до діючих наказів щодо реєстрації новонароджених для впровадження сервісу "єМалятко".

"Першим ми плануємо запустити "єМалятко". Наявність е-реєстру медичних висновків дасть змогу верифікувати інформацію і використовувати її різними користувачами без додаткового звернення до лікаря", - сказав заступник міністра.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Вакцину Pfizer дозволили зберігати у звичайних холодильниках для ліків протягом двох тижнів

В Україні від початку року здійснили 19 трансплантацій органів і 29 пересадок кісткового мозку

МОЗ України має намір врегулювати дистанційну торгівлю лікзасобами

МОЗ України розробило проект держполітики щодо наркотиків до 2030 року

МОЗ України затвердило нову редакцію реєстру лікзасобів за програмою реімбурсації

За консультаціями щодо онкозахворювань до медмережі "Добробут" у 2020 році звернулося понад 7 тис. людей

"Добробут" готовий узяти участь у вакцинації від COVID-19 вакциною Pfizer, якщо будуть конкретні ініціативи від держави

Медики готові вакцинуватися від COVID-19 - глава Асоціації анестезіологів України

Медмережа "Добробут" закрила два із трьох стаціонарів для пацієнтів із COVID-19

Кабмін розширив перелік медвиробів для забезпечення осіб з інвалідністю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА