Інтерфакс-Україна
12:46 09.09.2020

Завантаження ліжок COVID-19 перевищує 50% у восьми областях і Києві - дані МОЗ

1 хв читати
Завантаження ліжок COVID-19 перевищує 50% у восьми областях і Києві - дані МОЗ

 Завантаження ліжок пацієнтами з підтвердженими випадками COVID-19 і підозрою на коронавірусну хворобу станом на 8 вересня перевищило поріг у 50% у восьми регіонах і Києві, випливає з оприлюднених на сайті Міністерства охорони здоров'я в середу даних.

За даними відомства, понад 50% ліжок, відведених для пацієнтів із COVID-19, завантажені в Києві (51,3%), Вінницькій (57,8%), Івано-Франківській (58,6%), Одеській (66,1%), Рівненській (52,4%), Тернопільській (54,6%), Хмельницькій (51,5%), Чернігівській (63,1%) і Чернівецькій (71,9%) областях.

Кількість нових випадків на 100 тис. населення за 14 днів перевищує встановлений показник у 40 осіб у Києві, Вінницькій, Волинській, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Київській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій та Чернігівській областях.

При цьому загальний показник кількості нових випадків в Україні становить 86,5 на 100 тис. населення, а завантаженість ліжок пацієнтами і підозрілими з COVID-19 - 45,5%.

Охоплення тестуванням у всіх регіонах відповідає встановленому МОЗ критерію.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін виділив 37 млн грн на аварійно-відновлювальні роботи у Інституті кардіології ім. Стражеска

Кабмін ухвалив порядок реалізації програми "Скринінг здоров’я 40+", вона запрацює з січня - Свириденко

Два автомобілі MSF постраждали внаслідок російської атаки на Слов'янськ минулого тижня

Україна готова надати повний супровід і підтримку проєктам будівництва та релокації фармвиробництв в Україну – Радуцький

Перший український фармдистриб’ютор отримав страховку "від прильотів", держава готується страхувати фармвиробників - Радуцький

Перевищення захворюваності ГРВІ та грипом зафіксовано тільки в Житомирській області – експерт

УЧХ провів третій захід програми відновлення ветеранів

Для студентів-медиків і фармацевтів підготовка офіцерів запасу стане обов’язковою частиною навчання - Свириденко

Центр психосоціальної підтримки УЧХ відкрився у Чернівцях

Всеукраїнські студентські змагання з МГП відбулися у Києві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА