11:37 16.09.2020

Пріоритетом МОЗ у 2021 році буде впровадження оцінки медтехнологій в Україні - заступник міністра

1 хв читати
Пріоритетом МОЗ у 2021 році буде впровадження оцінки медтехнологій в Україні - заступник міністра

 Пріоритетом для Міністерства охорони здоров'я у 2021 році буде впровадження оцінки медичних технологій в Україні, повідомив заступник міністра охорони здоров'я Ігор Іващенко під час прес-брифінгу в Києві в середу.

"Серед пріоритетів на наступний рік у нас розбудова інвестиційних мастер-планів для розвитку госпітальних мереж, розвиток і покращення маршрутизації пацієнтів між різними рівнями надання меддопомоги у сфері охорони здоров'я, впровадження моделей оцінки якості надання медпослуг у межах програми медгарантій, а також розбудова подальшої системи екстреної меддопомоги в Україні, яка передбачає навчання персоналу, впровадження алгоритмів диспетчеризації", - сказав він.

"Іншим пріоритетом для міністерства охорони здоров'я є впровадження підходу оцінки медтехнологій. МОЗ підготувало відповідну постанову, що передбачає поширення оцінки медтехнологій на формування нацпереліку лікзасобів, номенклатур закупівель за рахунок держбюджету, програми реімбурсації та програми медгарантій щодо визначення обсягів медпослуг, які надаватимуть населенню. Ключовою метою впровадження оцінки медтехнологій є створення незалежного агентства з оцінки медтехнологій. Ми сподіваємося до 2023 року створити таке агентство", - додав Іващенко.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА