18:35 17.09.2020

"Фармак" за підсумками 2020 року вийде на заплановані показники - виконавчий директор

2 хв читати
"Фармак" за підсумками 2020 року вийде на заплановані показники - виконавчий директор

 АТ "Фармак" (Київ) за підсумками 2020 року вийде на заплановані показники, прогнозує виконавчий директор компанії Володимир Костюк.

"Ми не очікуємо, що рік буде провальним. Те, що ми запланували, ймовірно, і отримаємо за підсумками року", - сказав він агентству "Інтерфакс-Україна" у кулуарах презентації першого в Україні мобільного фармацевтичного музею в четвер.

Костюк вважає, що виконання запланованих показників буде досягнуто, зокрема, завдяки збільшенню експорту продукції. "Зокрема, ми змогли багато експортувати в інші країни. Ринок України просів", - констатував він.

Костюк зазначив, що в період карантину майже 400 співробітників компанії працювали дистанційно, при цьому їхня зарплата виплачувалася в повному обсязі. "У пік карантину на дистанційній роботі було 400 співробітників. Наразі їх трохи менше, але ми поступово збільшуємо цю кількість у зв'язку з погіршенням епідемічної ситуації та зростанням захворюваності. Всі співробітники, що працюють дистанційно, отримують зарплати в повному обсязі", - сказав він.

Костюк також повідомив, що з початком епідемії коронавірусної інфекції "Фармак" налагодив виробництво антисептика для власних потреб. "Ми його розробили дуже швидко за рецептурою, рекомендованою ВООЗ, щоб забезпечити потребу нашої компанії. Наразі ми його не виробляємо", - сказав він.

Костюк також повідомив, що "Фармак" продовжує клінічні випробування ефективності розробленого компанією препарату "Амізон" у терапії пацієнтів із COVID-19.

"Фармак" - лідер фармацевтичного ринку з часткою 5,9% у грошовому вимірі. Компанія виробляє лікарські засоби в усіх 14 терапевтичних групах. Серед основних напрямів - протизастудні, ендокринологічні, гастроентерологічні, кардіологічні, неврологічні портфелі. Щорічно "Фармак" виводить на ринок близько 20 нових складнокомпонентних сучасних препаратів, у розробці нині близько 100 лікарських засобів.

За останні п'ять років інвестиції "Фармак" у науково-технічний комплекс, виробниче обладнання, дослідницьку діяльність сягнули 3,4 млрд грн.

За підсумками 2019 року АТ "Фармак" отримало чистий прибуток у розмірі 1,056 млрд грн, що майже збігається з показником 2018 року - 1,05 млрд грн, за підсумками 2018 року "Фармак" збільшив чистий прибуток на 25,16%.

АТ "Фармак" - член Асоціації "Виробники ліків України" (АВЛУ).

Згідно з даними Держреєстру, кінцевим бенефіціарним власником АТ "Фармак" є голова наглядової ради Філя Жебровська, яка володіє 80% акцій компанії.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Біолік" не надала матеріали для експертизи та реєстрації вакцини "Супутник V" від COVID-19 (оновлена)

Китайська Sinovac Biotech уповноважила "Лекхім" представляти її інтереси в Україні на 5 років, починаючи з 25 листопада 2020 року - МОЗ

МОЗ має намір реорганізувати систему медзакладів, які надають допомогу онкохворим дітям

У США через відключення холодильника знищено майже 2 тис. доз вакцини Moderna

Профільний комітет Ради підтримав законопроект, що відкриває можливості реєстрації вакцин від COVID-19

МОЗ винесе на громадське обговорення проект Нацстратегії контролю онкозахворювань

На комерційному ринку вакцина від COVID-19 з'явиться до літа - Степанов

МОЗ планує найближчим часом підписати договір зі ще одним постачальником вакцин від COVID-19

У МОЗ немає конфлікту з ДП "МЗУ" - Степанов

СБ надасть Україні майже 2,5 млрд грн на закупівлю вакцин від COVID-19

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА