18:22 25.09.2020

ПРООН (UNDP) коштами дежбюджету-2020 закуповуватиме ліки за 11 програмами

2 хв читати
ПРООН (UNDP) коштами дежбюджету-2020 закуповуватиме ліки за 11 програмами

Програма розвитку ООН ПРООН (United Nations Development Programme, UNDP) коштами держбюджету-2020 закуповуватиме лікарські засоби за 11 програмами.

Як повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в ПРООН, вона стала однією з двох міжнародних організацій, обраних для закупівлі лікарських засобів і медичних виробів за 11 програмами.

ПРООН, зокрема, закупить препарати для пацієнтів із муковісцидозом (для дітей і дорослих), первинними (вродженими) імунодефіцитами, артеріальною гіпертензією, нанізмом, бульозним епідермолізом, ювенільним ревматоїдним артритом (для дітей і дорослих), орфанними захворюваннями, туберкульозом, препарати для пацієнтів у до- й післяопераційний період.

Для початку закупівель ПРООН і МОЗ мають урегулювати положення договору про надання послуг з організації та проведення процедур закупівель на 2020 бюджетний рік.

"Це звичайна щорічна процедура. Процес переговорів щодо угоди на 2020 бюджетний рік наразі триває. Після узгодження і підписання угоди ПРООН розпочне закупівлі лікарських засобів, за якими було подано тендерні пропозиції", - уточнили в ПРООН.

У міжнародній організації зазначили, що процес закупівлі здійснюватиметься згідно зі встановленими ПРООН правилами та положеннями.

Коментуючи закупівлі коштами держбюджету минулих років, в ПРООН повідомили, що організація поставила запитані обсяги препаратів, закуплені коштами держбюджету-2018. Водночас із частиною препаратів, закуплених за бюджетними програмами 2019 року, які ПРООН, згідно з угодою з МОЗ, мала поставити в 2020 році, "сталися певні затримки, спричинені збоями в ланцюжках постачань".

Зазначається, що через збій у ланцюжках постачань організація шукає нових постачальників певних лікарських засобів і медичних виробів. "Наразі всі процеси закупівель тривають, а ланцюжки постачання завірені", - запевнили в ПРООН.

Повідомляється, що переговори між ПРООН і МОЗ стосовно угоди на 2020 рік усе ще тривають. "Обидві сторони докладають максимум зусиль для врахування досвіду й уроків попередніх років, а також внесення усіх положень до документа", - повідомили в ПРООН.

Як повідомлялося, на початку вересня Кабінет Міністрів вніс до переліку міжнародних організацій, які здійснюватимуть медичні закупівлі коштами держбюджету-2020, дві міжнародні організації - британське закупівельне агентство Crown Agents і Програму розвитку ООН ПРООН (United Nations Development ProgrammE, UNDP).

З 2015 року закупівлю ліків і медвиробів за держпрограмами коштами держбюджету здійснювали три міжнародні організації - Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), який, зокрема, здійснював закупівлі вакцин, Програма розвитку ООН (ПРООН, UNDP) і британське закупівельне агентство Crown Agents.

Деякі політики критикували закупівлю ліків і медвиробів коштами держбюджету через міжнародні організації, зокрема, через неузгодженість термінів постачань і зобов'язання внести 100-відсоткову передоплату за закуповувані препарати та медвироби.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Сінево" отримала перші 7,5 тис. експрес-тестів на антиген COVID-19, друга партія становитиме 25 тис. тестів

НСЗУ виплатила 466 млн грн приватним медичним установам і ФОПам за лікування пацієнтів

МОЗ має намір створити в Україні Інститут вакцин

"Фармак" отримав запит про можливість залучення компанії до клінвипробувань української вакцини від COVID-19

Держава профінансує клінвипробування і виробництво української вакцини від COVID-19

В Україні розроблено порядок організації харчування дітей у навчальних закладах

"Медзакупівлі України" заощадили понад 1 млрд грн на закупівлях лікзасобів у ProZorro

ДЕЦ МОЗ здійснює експертизу матеріалів для клінвипробувань в Україні вакцини від COVID-19

Україна планує закупити експрес-тести на антиген на 1,5 млрд грн - МОЗ

В Україні розгорнуть 52 тис. ліжок для пацієнтів із COVID-19 до 10 листопада - МОЗ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА