12:21 05.10.2020

"Сінево" інвестувала EUR300 тис. у відкриття спеціалізованого COVID-центру в Києві

2 хв читати
"Сінево" інвестувала EUR300 тис. у відкриття спеціалізованого COVID-центру в Києві

Лабораторія "Сінево" запустила спеціалізований COVID-центр у Києві для проведення комплексу досліджень на COVID-19, інвестиції в нього перевищили EUR300 тис.

Як повідомляється в прес-релізі компанії, COVID-центр "Сінево" має високотехнологічну лабораторію для виконання тестів на COVID-19 методом ПЛР, а також спеціально оснащене відділення для обслуговування клієнтів і проведення забору матеріалу для досліджень на коронавірусну хворобу.

"Епідемія COVID-19 набирає обертів, і потреби в масовому тестуванні населення зростають щодня. Враховуючи очікувані масштаби тестування, ми ухвалили рішення відкрити спеціалізований COVID-центр з окремою лабораторією, яка спеціалізуватиметься виключно на ПЛР-тестуванні на COVID-19", - прокоментував Микола Бутенко, директор із розвитку "Сінево".

ПЛР-тестування на COVID-19 у ковідному центрі "Сінево" виконуватиметься на реагентах компанії BAG Diagnostics (Німеччина).

Крім того, з листопада "Сінево" планує запустити тестування на автоматичному обладнанні та реагентах компанії Abbott (США).

"На першому етапі роботи COVID-центру потужності лабораторії становлять 30 тис. ПЛР-тестів на місяць, після запуску роботи на устаткуванні компанії Abbott (США) пропускні спроможності лабораторії збільшаться до 100 тис. ПЛР-тестів на місяць", - уточнюють у компанії.

Термін виконання ПЛР-дослідження становитиме близько 24 годин. Вартість ПЛР-тестів становить 990 грн.

У компанії уточнюють, що лабораторія "Сінево" є акредитованою для участі в програмі "Дій вдома", тому негативні результати ПЛР-досліджень на COVID-19, виконані нею, зможуть використовуватися як дозвіл для перетину кордону, а також для припинення самоізоляції.

Відділення для обслуговування клієнтів COVID-центру працюватиме цілодобово й без вихідних.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА