11:14 07.10.2020

МОЗ має намір внести "Біовен" до протоколів лікування COVID-19

1 хв читати
МОЗ має намір внести "Біовен" до протоколів лікування COVID-19

Міністерство охорони здоров'я України має намір внести препарат "Біовен" (виробництва ТОВ "Біофарма плазма") до протоколу лікування пацієнтів із COVID-19 і закуповувати його централізовано, повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час прес-брифінгу в Києві в середу.

"Ми продовжуємо додавати в протокол лікування COVID-19 лікзасоби, які ми закуповуємо централізовано, наприклад "Ремдесивір". Окрім цього, вчора завершилися клінічні випробування імуноглобулінів, зокрема препарату українського походження "Біовен". Наша група, яка формує протоколи, планує внести цей препарат до протоколу лікування. Ми вже знайшли джерело, з якого профінансуємо й закупимо централізовані імуноглобуліни", - сказав він.

Міністр додав, що вартість процесу лікування одного хворого з важким перебігом хвороби становить від 45 тис. грн.

Окрім цього, Степанов зазначив, що, за даними МОЗ, кількість лікарів, які хворіють COVID-19, скоротилася до 5% загальної кількості таких пацієнтів з 20% у квітні.

"Станом на середу кількість померлих медпрацівників становить 132 людини. Ми істотно скоротили кількість медиків, які хворіють COVID-19. На початку квітня їх кількість становила до 20% від загальної кількості хворих, зараз це не більше ніж 5%. Щодо виплат сім'ям померлих медиків, це питання в компетенції Фонду соцстрахування", - сказав він.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА