Інтерфакс-Україна
11:58 12.10.2020

Степанов: В Україні з липня кількість пневмоній зросла вп'ятеро

1 хв читати
Степанов: В Україні з липня кількість пневмоній зросла вп'ятеро

Кількість хворих на пневмонію в Україні з липня зросла вп'ятеро, повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час прес-брифінгу в Києві в понеділок.

"У нас суттєво збільшилася кількість хворих із пневмоніями. За минулий тиждень - це 22,4 тис. людей. У тиждень з 13 до 19 липня ця кількість була 4,234 тис. Тобто ви бачите, що збільшилася майже в п'ять разів", - сказав він.

Міністр зазначив, що також зростає кількість хворих на коронавірус і кількість госпіталізацій.

Він додав, що обстеження в разі COVID-19 для пацієнта мають відбуватися безоплатно.

"Якщо є відповідне направлення сімейного або лікуючого лікаря, послуги з діагностики (КТ, рентген) вам мають надати безоплатно", - сказав Степанов.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Головна лікарка КМКЛ №4 очолила департамент охорони здоров’я КМДА

МОЗ фіксує "шалене" навантаження на психіатрів – Ляшко

Урядовий законопроект про репродуктивні технології може призвести до втрати Україною статусу "репродуктивного хабу Європи" – експерти

Українські клініки за 9 міс. в Україні провели 459 трансплантацій

УЧХ навчив надавати першу допомогу близько 400 тисячам людей

Фахівці реконструктивної та пластичної хірургії об'єдналися для створення сучасних медичних стандартів

Учасники ринку пропонують стимулювати медичне страхування податковими пільгами

Член ради директорів "Дарниці" Загорій викликає власників п’яти найбільших аптечних мереж на публічну дискусію

МОЗ готує зміни функціонування системи крові, шукає можливості розширення участі приватних клінік

Інститут ім. Філатова підписав меморандум про розвиток превентивної медицини для боротьби з ускладненнями цукрового діабету

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА