16:56 22.10.2020

"Фармак" отримав запит про можливість залучення компанії до клінвипробувань української вакцини від COVID-19

2 хв читати
"Фармак" отримав запит про можливість залучення компанії до клінвипробувань української вакцини від COVID-19

Фармацевтична компанія АТ "Фармак" (Київ) отримала запит від Міністерства охорони здоров'я і від науковців щодо можливості її залучення до клінічних випробувань української вакцини від COVID-19, повідомила компанія агентству "Інтерфакс-Україна".

"Днями "Фармак" отримав запит від Міністерства охорони здоров'я і вчених про можливість приєднання компанії до клінвипробувань української вакцини проти COVID-19. Також із боку держави надійшов запит на можливість промислового виробництва вакцини (якщо буде доведено її безпечність та ефективність)", - зазначили в компанії.

Наразі "Фармак" вивчає запит: експерти компанії аналізують пов'язані з розробкою доступні матеріали і проводять консультації з науковцями та представниками МОЗ.

Як повідомлялося, держава має намір профінансувати клінічні випробування вакцини.

"Фармак" виробляє лікарські засоби в усіх чотирнадцяти терапевтичних групах. Серед основних напрямів - протизастудні, ендокринологічні, гастроентерологічні, кардіологічні, неврологічні портфелі. Щорічно "Фармак" виводить на ринок близько 20 нових складнокомпонентних сучасних препаратів, у розробці нині близько ста лікарських засобів.

За останні п'ять років інвестиції "Фармак" у науково-технічний комплекс, виробниче обладнання, дослідницьку діяльність становили 3,4 млрд грн.

АТ "Фармак" за підсумками 2019 року отримало чистий прибуток розміром 1,056 млрд грн, що майже збігається з показником 2018 року - 1,05 млрд грн, за підсумками 2018 року "Фармак" збільшив чистий прибуток на 25,16%.

ПАТ "Фармак" - член асоціації "Виробники ліків України" (АВЛУ).

Згідно з даними Держреєстру, кінцевим бенефіціарним власником ПАТ "Фармак" є голова наглядової ради Філя Жебровська, яка володіє 80% акцій компанії.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА