19:23 22.10.2020

"Сінево" отримала перші 7,5 тис. експрес-тестів на антиген COVID-19, друга партія становитиме 25 тис. тестів

2 хв читати
"Сінево" отримала перші 7,5 тис. експрес-тестів на антиген COVID-19, друга партія становитиме 25 тис. тестів

Лабораторія "Сінево" отримала першу партію експрес-тестів на антиген COVID-19 у кількості 7,5 тис., друга партія становитиме 25 тис. тестів, повідомив директор з розвитку "Сінево" Микола Бутенко.

"Ми отримали перше постачання на 7500 тест-систем і вже чекаємо на наступне постачання на 25000 тестів. Із 23 жовтня ці тести будуть доступні в усіх відділеннях "Сінево" в Києві, найближчим часом ми також плануємо розширити тестування на всю нашу мережу в Україні", - сказав він агентству "Інтерфакс-Україна".

Бутенко повідомив, що виробником тест-систем є австрійська компанія AMEDA Labordiagnostik.

Щоденні обсяги тестування експрес-тестами залежатимуть від попиту з боку клієнтів.

"Враховуючи епідеміологічну ситуацію та можливість отримання результату лише за 15 хвилин, ми очікуємо високого попиту на цей вид досліджень. Тому в міру потреби ми будемо оперативно замовляти додаткові постачання тест-систем", - сказав він.

Бутенко зазначив, що експрес-тест на антиген COVID-19 є скринінговим тестом і показує, чи є вірус SARS-CoV-2 в організмі людини на момент здійснення дослідження.

"На відміну від інших лабораторних досліджень, експрес-тест на антиген COVID-19 дає змогу здійснювати масове тестування населення в дуже стислі терміни, оскільки результат тесту готовий уже протягом 15 хвилин, він дешевший, не потребує жодного додаткового обладнання та особливої кваліфікації персоналу", - сказав він.

Бутенко нагадав, що аналіз на антиген COVID-19 дає змогу виявити наявність вірусу в організмі в ті самі терміни, що й ПЛР-дослідження. При цьому чутливість тестів становить понад 97%, специфічність - 100%, "тому тест на антиген COVID-19 можна вважати свого роду зручнішою та швидшою альтернативою ПЛР-тестуванню для скринінгових цілей".

Як повідомлялося, лабораторія "Сінево" планувала 23 жовтня запустити в Києві тестування на визначення антигену COVID-19. Тест-системи пройшли клінічні випробування й сертифіковані за міжнародними стандартами.

Дослідження на антиген COVID-19 є окремою послугою та здійснюватиметься паралельно з виконанням ПЛР-досліджень та ІФА-досліджень (на виявлення антитіл).

Вартість заявлених експрес-тестів на антиген COVID-19 у мережі "Сінево" - близько 800 грн.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА