Інтерфакс-Україна
19:02 09.11.2020

Співвласник клініки "Оберіг" здивований забороною планових операцій і перепрофілюванням клінік під COVID-19

1 хв читати
Співвласник клініки "Оберіг" здивований забороною планових операцій і перепрофілюванням клінік під COVID-19

Співвласник клініки "Оберіг" (Київ) Олександр Деркач здивований озвученою заступником міністра охорони здоров'я, головним санітарним лікарем України Віктором Ляшком забороною проведення планових операцій і перепрофілювання клінік під COVID-19.

"Віктор Ляшко, головний санітарний лікар, заявив, що з понеділка забороняється госпіталізація пацієнтів і проведення планових операцій у медзакладах. Лише ургентні й COVID-19. Я давно припинив дивуватися. Тут не здивуватися складно. "Профукали" літо, не змогли організувати ні тестування, ні підготовку лікарень, як це має бути", - написав він у Facebook у понеділок.

Деркач вважає, що така заборона не допоможе зупинити епідемію.

"Наприклад, у нашій клініці два корпуси. В одному ми лікуємо COVID-19, у стаціонарі, в іншому приймаємо звичайних пацієнтів. Що нам заважає це робити й надалі? І що робити нашим звичайним пацієнтам, яких 50 тисяч? І що робити мільйонам інших таких пацієнтів у всій країні? Чекати, доки їхні хвороби стануть ургентними? Чекати вакцину, яка з'явиться через рік. Чи чекати нового Ляшка?" - наголосив він.

Як повідомлялося, за підсумками селекторних нарад із регіонами України в понеділок Ляшко повідомив, що українські клініки з понеділка припиняють приймати на планові операції, приймають лише ургентних хворих і хворих на коронавірус.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Києві за ініціативи Кличка з 1 січня запрацює персональний медичний супровід ветеранів - КМДА

НСЗУ розпочала прийом заявок для контрактування на 2026 рік ще за трьома за пакетами

Свириденко: 94 тис. військових і ветеранів скористалися послугою безоплатного лікування та протезування зубів у 2025р.

Лікарі закликали депутатів врегулювати продаж нікотинових паучів

Мобільні реабілітаційні команди УЧХ працюють в Одеській області

У Києві відбулася Всеукраїнська конференція щодо розвитку медсестринства

Затримка поставок ліків від недоброякісних постачальників стала однією з основних проблем на фармринку в 2025 році - "Пацієнти України"

УЧХ провів тренінги з підготовки інструкторів з першої психологічної допомоги

МОЗ пропонує знижувати ціни на препарати, строк придатності яких менше 180 днів

Кабмін виділив 37 млн грн на аварійно-відновлювальні роботи у Інституті кардіології ім. Стражеска

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА