17:32 18.11.2020

USAID і RMHC спільно впроваджуватимуть сімейно-орієнтовані підходи в українській охороні здоров'я

2 хв читати
USAID і RMHC спільно впроваджуватимуть сімейно-орієнтовані підходи в українській охороні здоров'я

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та міжнародна благодійна організація "Благодійний дім Рональда Макдональда" (Ronald McDonald House Charities - RMHC) оголосили про чотирирічну програму партнерства на суму $12 млн із метою впровадження сімейно орієнтованих підходів у системі охорони здоров'я України.

"Ми намагатимемося зробити сімейно орієнтовані підходи у сфері охорони здоров'я якомога доступнішими", - повідомив заступник адміністратора USAID та керівник бюро у справах країн Євразії Брок Бірман на онлайн-брифінгу в середу.

Тимчасово повірений у справах США в Україні Крістіна Квін заявила, що США підтримують уряд України і громадський сектор у розвитку максимально ефективного та прозорого сектора охорони здоров'я. "Сім'ї та їхні діти повинні мати доступ до життєво необхідних медичних послуг, коли це необхідно, і при цьому не відчувати значних фінансових труднощів", - зазначила вона.

За словами Квін, $6 млн надійдуть від США, вони доповнюватимуться негрошовою підтримкою від RMHC і приватного сектора.

Перший заступник міністра охорони здоров'я України Ірина Садов'як зазначила, що розвиток сімейно орієнтованої медицини, який є метою цієї співпраці, дуже необхідний Україні.

"Це покращує і прискорює одужання дитини, тому ми з одного боку маємо створити умови, які дають змогу залучати всю сім'ю в лікування дитини, а з іншого - вчити медичних працівників переваг такої сімейно орієнтованої медицини, допомагати їм здобувати навички ефективної комунікації з пацієнтами та їхньою родиною", - пояснила вона.

Наразі в Україні є вже п'ять сімейних кімнат у лікарнях України в п'яти містах, повідомила директор RMHC в Україні Галина Соловей. Вона розповіла, що утримання однієї сімейної кімнати коштує понад 1 млн грн на рік, а за неповні три роки наявності сімейних кімнат в Україні ними вже скористалися 65 тис. разів.

Соловей також наголосила, що за допомогою фінансування від USAID RMHC зможе охопити освітньою програмою всі лікарні країни, не тільки діючих, а й майбутніх лікарів. "Партнерство з USAID дасть змогу нам розширити діяльність фундації (RMHC - ІФ) з впровадження сімейно орієнтованого підходу до лікування в Україні", - сказала вона.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Рішення про змішування вакцин від COVID-19 прийматиме лікар - Кузін

Впровадження в Україні суворого карантину залежатиме від охоплення вакцинацією, спалахів захворюваності поки що немає - Кузін

Україна запровадила нові правила перетину кордону для протидії штаму COVID-19 "Дельта"

Британія цього тижня розпочне передачу 9 млн доз вакцини в найбільш уразливі від COVID-19 країни

У Кіровоградській області зробили перші 100 тисяч щеплень від Covid-19

Блінкен підтримав план Всесвітньої організації охорони здоров'я продовжити досліджувати походження COVID-19

В Україні загалом виявили 17 випадків штаму "дельта"

Кабмін оновив Нацплан вакцинації - планується зробити 6 млн вакцинацій у серпні, по 8,2-8,5 млн - у вересні-грудні

Зеленський: До вересня ми маємо підготувати інфраструктуру вакцинації і робити до 200-250 тис. щеплень за добу

Стоматолога з Рівного, яка била дітей, позбавили ліцензії - прокуратура

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА