15:37 30.11.2020

П'ять тисяч лікарів спеціалізованої ланки звільнилися з квітня 2020 року, нових лікарів зареєстровано понад тисячу - НСЗУ

1 хв читати
П'ять тисяч лікарів спеціалізованої ланки звільнилися з квітня 2020 року, нових лікарів зареєстровано понад тисячу - НСЗУ

Із квітня 2020 року, згідно з даними електронної системи охорони здоров'я, звільнилися трохи більше ніж 5 тис. лікарів спеціалізованої ланки.

Як повідомляє Національна служба здоров'я (України), при цьому нових лікарів у електронній системі охорони здоров'я зареєстровано понад тисячу.

"Трансформація системи виявила прогалини на медичному ринку праці і створила попит на нові спеціальності", - повідомляє НСЗУ у своєму прес-релізі.

Як повідомлялося, за даними служби, за квітень-вересень середньомісячні витрати на оплату праці до вирахування податків у медзакладах, які надають спеціалізовану медичну допомогу, становили для керівників установ - 23,5 тис. грн, для лікарів - майже 9 тис. грн, для середнього медперсоналу - 7,5 тис. грн, для молодшого медперсоналу 6,1 тис. грн.

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов у понеділок заявив, що Кабінет Міністрів не передбачив підвищення зарплати медикам у проекті держбюджету на 2021 рік, поданому на розгляд Верховної Ради МОЗ. При цьому бюджетний запит, поданий МОЗ на 2021 рік передбачає, що зарплата лікаря наступного року має становити 23 тис. грн, середнього медперсоналу - 17 тис. грн, молодшого медперсоналу - 12 тис. грн.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Понад 50 позицій за держбюджет-2020 МЗУ закупило дорожче, ніж через міжнародні організації - Степанов

Biopharma розпочала процес виробництва потенційно ефективного від COVID-19 препарату

У судах зростає кількість медичних справ, питання профвідповідальності лікарів залишаються неврегульованими - експерти

AstraZeneca заявляє, що не відмовлялася від зустрічі з ЄК

Україна отримала 1,2 млн закуплених через UNICEF ПЛР-тестів на COVID-19

МОЗ України розширить перелік пакетів з онкології в Програмі медгарантій

Вакцина від COVID-19 компанії Moderna ефективна і проти нових штамів вірусу, стверджує розробник

"Біолік" не надала матеріали для експертизи та реєстрації вакцини "Супутник V" від COVID-19 (оновлена)

Китайська Sinovac Biotech уповноважила "Лекхім" представляти її інтереси в Україні на 5 років, починаючи з 25 листопада 2020 року - МОЗ

МОЗ має намір реорганізувати систему медзакладів, які надають допомогу онкохворим дітям

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА