19:54 03.12.2020

Вакцини в Україні можна відродити лише за умови гарантованого держзамовлення

1 хв читати
Вакцини в Україні можна відродити лише за умови гарантованого держзамовлення

Виробництво вакцин в Україні можна відродити, зокрема й у рамках механізму трансферу технологій, лише за умови гарантованого державного замовлення на їх закупівлю, вважає президент асоціації "Виробники ліків України" (АВЛУ) Петро Багрій.

"Жодна компанія, і не лише українська, не інвестуватиме, не розуміючи, що вона робитиме з вакциною завтра. Умовна компанія "Санофі", звісно, може надати трансферт технології, але лише в тому разі, якщо держава зобов'язується п'ять років купувати певну кількість цих вакцин. Лише так може з'явиться локальне виробництво вакцин в Україні", - сказав він в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

При цьому Багрій вважає, що світові виробники вакцин могли б використовувати потужності українських фармзаводів для виробництва вакцин для ринків країн пострадянського простору.

"Україна могла б отримати контрактне виробництво для себе та інших країн СНД: Казахстану, Грузії, Молдови, Білорусі, - на ринках яких уже давно і традиційно працює наша фарма. Нас там знають і довіряють якості нашої продукції", - наголосив він.


Повний текст інтерв'ю Багрія буде оприлюднено на головній сторінці веб-сайту агентства "Інтерфакс-Україна"

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА