Інтерфакс-Україна
12:09 05.12.2020

Україна може отримати 8 млн доз вакцини від коронавірусу в рамках ініціативи COVAX вже навесні – Степанов

1 хв читати
Україна може отримати 8 млн доз вакцини від коронавірусу в рамках ініціативи COVAX вже навесні – Степанов

Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов у п'ятницю, 4 грудня, підписав технічні документи на отримання вакцини від коронавірусу в рамках глобальної ініціативи COVAX.

"Учора я підписав технічні документи з альянсом GAVI (Global Alliance for Vaccines and Immunisation, Глобальний альянс з вакцин та імунізації - ІФ), це наша ініціатива COVAX. Згідно з цією ініціативою ми маємо отримати 8 млн доз вакцин. Терміни зараз ще уточнюються, але ми розраховуємо, що це буде кінець першого - початок другого кварталу", - повідомив Степанов на онлайн-брифінгу в суботу.

Міністр також уточнив, що Україна перебуває на фінальній стадії підписання документів з іншими виробниками вакцин.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зниженню попиту на продукцію фармкомпанії "Дарниця" могло сприяти незниження цін після скасування маркетингових платежів

Фармкомпанія "Дарниця" призупинила виробництво через конфлікт з аптечними мережами – ЗМІ

Проєкт держбюджету-2026 передбачає збільшення фінансування медичних держзакупівель на 29%, до 15,1 млрд грн

Кіпр готовий розширювати співпрацю з Україною у сфері реабілітаційних програм для громадян

Видатки на охорону здоров'я в проєкті дербюджету-2026 передбачені в розмірі 258 млрд грн

МОЗ розробляє програми реабілітації для пацієнтів з хворобами серцево-судинної системи

В Україні почала роботу онлайн-платформа превентивної медицини

25 команд з УЧХ взяли участь у тренінгової академії REDpreneur Ukraine

Фаховий коледж УЧХ надає повну загальну середню освіту

Фармкомпанія Farmak в 1-му півріччі вийшла на ринки Китаю, Судану, Катару та Оману

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА