Інтерфакс-Україна
18:23 08.12.2020

Інформація про те, що "Біолік" налагодив виробництво російської вакцини "Супутник V", не відповідає дійсності - джерело

1 хв читати
Інформація про те, що "Біолік" налагодив виробництво російської вакцини "Супутник V", не відповідає дійсності - джерело

Інформація про те, що АТ "Біолік" (Харків) налагодило виробництво російської антикоронавірусної вакцини "Супутник V", не відповідає дійсності. Про це кореспонденту агентства "Інтерфакс-Україна" повідомило джерело в правоохоронних органах.

"Зазначена інформація була перевірена і не підтвердилася", - зазначило джерело.

Як повідомлялося, раніше російське агентство "Інтерфакс" (interfax.ru) розповсюдило заяву голови Російського фонду прямих інвестицій (РФПІ) Кирила Дмитрієва про те, що РФПІ готовий виробляти вакцину "Супутник V" на території України і її випуск уже налагоджено компанією "Біолік".

"РФПІ і НДЦЕМ ім. М.Ф. Гамалії готові виробляти вакцину в Україні та подати документи для її реєстрації державними регулюючими органами. Випуск готової форми вакцини на території України вже налагодила одна з провідних фармацевтичних компаній – АТ "Біолік", - ідеться в повідомленні РФПІ у вівторок.

В інформації зазначалося, що виробництво на "Біолік" буде запущено в разі отримання відповідного дозволу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фармкомпанія Farmak в 1-му півріччі вийшла на ринки Китаю, Судану, Катару та Оману

Кабмін провів присвячене медичним питанням засідання уряду

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт про врегулювання аптечної діяльності відповідно до норм ЄС

МОЗ підтримав ініціативу Мінветеранів щодо декларацій ветеранів з сімейними лікарями

Вартість лікування пацієнтів з ахондроплазією становить 1,7 млрд грн – Ляшко

Ліцензії на заготовку та тестування донорської крові отримали 19 суб’єктів системи крові

Кабмін розширив перелік безоплатних ліків і медвиробів, що закуповує держава - Свириденко

Підвищення захворюваності на ковід може тривати до кінця вересня – Кузін

Захворюваність на кір Україні суттєво зросла, від початку року зареєстровано майже 1200 випадків

Електронний стандарт реєстрації лікарських засобів став в Україні обов’язковим

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА