Інтерфакс-Україна
16:25 25.12.2020

У країнах Балтії зафіксовано певне зниження добового COVID-приросту

1 хв читати

У країнах Балтії за минулу добу зареєстровано 3932 випадки коронавірусу, з них 2691 виявлено в Литві, 666 - у Латвії і 575 - в Естонії.

У Литві за минулу добу COVID-19 виявлено у 2691 людини, 19 інфікованих померли, повідомляє в п'ятницю агентство BNS з посиланням на статистичний департамент.

Загалом від початку пандемії в Литві COVID-19 було виявлено у 126581 людини, підтверджено одужання 60946 осіб. Від коронавірусної хвороби в країні померли 1205 осіб.

Напередодні в Литві був антирекорд за кількістю заражень - 3799 випадків.

У Латвії, як повідомляє новинний портал Delfi.ru з посиланням на Центр профілактики та контролю захворювань, за минулу добу померли 16 хворих COVID-19. Загалом жертвами пандемії стали 502 людини.

З початку пандемії коронавірусу в Латвії заразилися 35420 осіб. Напередодні було виявлено 1270 нових заражень.

В Естонії загальна кількість заражених з початку пандемії становила 24582 особи, одужали 15528 осіб.

За минулу добу померли шість осіб з коронавірусом, повідомив у п'ятницю департамент здоров'я. Загалом з початку пандемії в країні померли 202 з тих, хто заразився.

Напередодні було виявлено 702 нових випадків захворювання.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Медзаклади України та Азербайджану уклали низку угод про співпрацю – МОЗ

Хірурги з Канади та США в ході 6-ї місії Face the Future Ukraine реконструювали обличчя 32 пораненим українцям

Оприлюднення в соцмережах фрагменту судмедекспертизи у справі меддому "Одрекс" порушує принцип нерозголошення матеріалів розслідування – АПМЗ

"Інтерпайп" створив у Дніпрі Центр підтримки ветеранів на базі поліклініки

В Україні відкрито перший навчальний хаб MammoLOAD для фахівців з раннього виявлення раку молочної залози

Рада церков виступає за заборону та криміналізацію сурогатного материнства для іноземців

Клініка "Одрекс" закликає уникати недоведених звинувачень її лікарів у смерті пацієнта, дочекатися офіційних висновків розслідування

Заступник міністра Адаманов: дефіциту ліків через знищення складу фармдистриб’ютора не буде

Farmak співчуває команді "Оптіма-Фарм" у зв’язку з втратою центрального складу, намагатиметься не допустити дефіциту ліків

Суд звільнив від покарання лікаря, який вимагав у пацієнтки кошти за протез і погрожував його видаленням

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА