Інтерфакс-Україна
16:31 30.12.2020

Німеччина передала Україні 18 апаратів ШВЛ - МОЗ

1 хв читати
Німеччина передала Україні 18 апаратів ШВЛ - МОЗ

Україна отримала 18 апаратів штучної вентиляції легень (ШВЛ) у рамках гуманітарної допомоги від Німеччини, повідомило Міністерство охорони здоров'я у Facebook.

Згідно з повідомленням, 18 апаратів штучної вентиляції легень Evita V600 із комплектуючими виробництва компанії Drägerwerk AG & Co розподілені медзакладами. Зокрема, два апарати ШВЛ направлені до Київської міської клінічної лікарні №17 та Олександрівської клінічної лікарні Києва, інші - до регіонів.

"Цим подарунком уряд Німеччини підтверджує готовність і надалі підтримувати Україну у боротьбі з пандемією. Я впевнена, що і після подолання пандемії апарати ШВЛ ще довго служитимуть українцям", - навела прес-служба посла Німеччини в Україні слова Анки Фельдгузен.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Дефіцит фінансування закупівлі ліків складає 8 млрд грн, пацієнти вимагають підтримати законопроект про збільшення держфінансування

Pfizer купує права на протираковий препарат у китайської 3SBio за суму до $6 млрд

Заснована Пінчуками мережа "Повернення" до кінця року відкриє до 20 центрів ментального здоров’я

Україна забезпечує хірургічне лікування меланоми в рамках ПМГ, однак сучасна терапія не закуповується, – експерт

Рада ухвалила закон про запровадження "правила Болар"

Дослідження лікування бойової травми ока є унікальним досвідом українських офтальмологів – експерт

МОЗ рекомендує лікарням не квапитися з внесенням інформації про медобладнання в ЕСОЗ

Bayer скоротить понад 200 співробітників німецького сегмента засобів захисту рослин

Пошук приміщень для фармскладів на прифронтових територіях залишається одним з основних викликів в забезпеченні ліками – MSF

Понад 350 людей пройшли тренінги з психічного здоров’я від УЧХ за два останніх місяці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА