Інтерфакс-Україна
10:22 04.01.2021

Киснем в Україні забезпечені 76,4% ковідних ліжок - Степанов

1 хв читати
Киснем в Україні забезпечені 76,4% ковідних ліжок - Степанов

В Україні 76,4% ковідних ліжок забезпечені киснем, повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час прес-брифінгу в Києві в понеділок.

"Станом на ранок понеділка в Україні для лікування COVID-19 відведено 66,003 тис. ліжок, із них киснем забезпечені 55,409 тис. (76,4%). Загальна кількість вільних ліжок із киснем - 34,987 тис. ліжок", - сказав він.

Міністр додав, що загалом у медзакладах із COVID-19 завантажені 22,802 тис. ліжок.

"За минулий тиждень госпіталізовано 12,318 тис. людей. Це менше, ніж за попередній тиждень, коли госпіталізували 15,907 тис. людей. Наразі в медзакладах перебувають 22,802 тис. людей", - сказав він.

"За минулий тиждень виявили 47,877 тис. випадків захворюваності. Попереднього тижня ця цифра становила 59,381 тис. випадків. Українці дуже часто у вихідні та свята не звертаються по медичну допомогу. За тиждень провели 174,447 тис. ПЛР-тестувань, що на 27 тис. менше, ніж попереднього тижня, - причина та сама", - додав Степанов.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість випадків COVID-19 в рази менша минулорічних показників, нові штами коронавірусу не викликають важкого перебігу хвороби – експерти

Психологи УЧХ провели понад 2 тисячі консультацій в цьому році

Психологи УЧХ провели понад 2 тисячі консультацій в цьому році

McDonald's в Україні передає понад 17,6 млн грн на будівництво благодійного простору в "Охматдиті"

В Україні лабораторно підтвердили випадки нових субваріантів коронавірусу Nimbus та Stratus - МОЗ

ЮНІСЕФ поставила в Україну 136 тис. доз вакцини АКДП у межах співпраці України з Gavi

Аптечна мережа "9-1-1" призупинила роботу мобільних аптек у Харківській та Херсонській областях

Нова мобільна реабілітаційна команда УЧХ запрацювала у Кременчуці

В Україні відсутні суб’єкти господарювання, які отримали дозвіл на паралельний імпорт ліків - МЗУ

До законопроекту про податкові зміни для реалізації концепції Defence City надійшли правки, які можуть спричинити дефіцит ліків – ЄБА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА