Інтерфакс-Україна
10:56 05.01.2021

МОЗ у 2021 році планує реалізувати понад 30 цифрових проектів

1 хв читати
МОЗ у 2021 році планує реалізувати понад 30 цифрових проектів

Міністерство охорони здоров'я України у 2021 році планує реалізувати більше ніж 30 цифрових проектів, повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час прес-брифінгу в Києві у вівторок.

"Весь 2020 рік ми працювали над підготовкою до реалізації цих проектів. Насамперед хочемо впровадити електронний кабінет пацієнта, зокрема з інтеграцією в портал "Дія". Наступне - медичні висновки, передусім е-лікарняні. Ми в 2021 році хочемо позбутися паперових лікарняних. Першими е-рецепти впроваджуються на інсуліни, наркотичні препарати і поступово на інші рецептурні препарати", - сказав він.

За словами міністра, планується також запровадити план лікування і модуль чутливих даних. "План лікування - модуль, який дасть змогу лікарю зробити всі необхідні призначення і спростить контроль виконання цих призначень. Модуль чутливих даних забезпечить введення електронних медичних записів із ВІЛ/СНІД та розладів психіки", - сказав Степанов.

Окрім того, триває розробка системи управління лікзасобами і медвиробами.

"Ми хочемо, щоб це була єдина електронна система, яка дасть змогу контролювати залишки препаратів у медзакладах. Також є плани з інтеграції системи з іншими державними електронними системами та реєстрами. Гостро стоїть питання функціоналу верифікації даних, їх безпеки", - додав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЮНІСЕФ поставила в Україну 136 тис. доз вакцини АКДП у межах співпраці України з Gavi

Аптечна мережа "9-1-1" призупинила роботу мобільних аптек у Харківській та Херсонській областях

Нова мобільна реабілітаційна команда УЧХ запрацювала у Кременчуці

В Україні відсутні суб’єкти господарювання, які отримали дозвіл на паралельний імпорт ліків - МЗУ

До законопроекту про податкові зміни для реалізації концепції Defence City надійшли правки, які можуть спричинити дефіцит ліків – ЄБА

Новий штам COVID-19 Stratus виявлено у семи областях України

УЧХ очолює рейтинг доброчинних організацій України

Кількість госпіталізацій через Covid-19 в Києві зросла в рази за місяць - департамент охорони здоров'я

Лабораторна діагностика від початку року здорожчала на 7-9% - "Сінево"

Україна отримала 300 тис. доз вакцини БЦЖ для захисту дітей від туберкульозу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА