Інтерфакс-Україна
08:44 11.01.2021

Експерти ВООЗ 14 січня прибудуть до Китаю на пошуки джерела коронавірусу

1 хв читати
Експерти ВООЗ 14 січня прибудуть до Китаю на пошуки джерела коронавірусу

Делегація Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) приїде в Китай шукати джерело коронавірусу 14 січня, повідомила в понеділок китайська національна комісія охорони здоров'я.

"За погодженням двох сторін міжнародна експертна група ВООЗ з пошуку джерела коронавірусу приїде проводити дослідження в Китай 14 січня, вона співпрацюватиме з китайськими вченими в дослідженні походження коронавірусу COVID-19", - йдеться в повідомленні комісії.

Вчені планують з'ясувати, чи циркулював вірус раніше, ніж про це стало відомо. Для цього вони збираються вивчити медичні зразки, зібрані до пандемії. Іншою лінією розслідування буде вивчення ринку в Ухані - можливого місця, звідки вірус передався від тварини людині. Група ВООЗ також збиратиме зразки кажанів і інших тварин, які могли б бути носіями вірусу.

Перший випадок коронавірусу COVID-19 був імовірно виявлений 17 листопада 2019 року в китайському місті Ухань. Більшість вчених вважають, що COVID-19 - вірус зоонозного походження. Передбачається, що він міг передатися людині від летючих мишей, проте незрозуміло, яка тварина стала посередником між кажанами і людиною при передачі вірусу.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Інтерпайп" створив у Дніпрі Центр підтримки ветеранів на базі поліклініки

В Україні відкрито перший навчальний хаб MammoLOAD для фахівців з раннього виявлення раку молочної залози

Рада церков виступає за заборону та криміналізацію сурогатного материнства для іноземців

Клініка "Одрекс" закликає уникати недоведених звинувачень її лікарів у смерті пацієнта, дочекатися офіційних висновків розслідування

Заступник міністра Адаманов: дефіциту ліків через знищення складу фармдистриб’ютора не буде

Farmak співчуває команді "Оптіма-Фарм" у зв’язку з втратою центрального складу, намагатиметься не допустити дефіциту ліків

Суд звільнив від покарання лікаря, який вимагав у пацієнтки кошти за протез і погрожував його видаленням

Кардіологія та кардіохірургія сьогодні є одними з найрозвинутіших напрямів української медицини – Радуцький

Медмережа "Добробут" долучається до ініціативи проведення скрінінгу здоров’я в межах ПМГ

Заборона проводити конкурси на головного лікаря під час воєнного стану не має сенсу – Радуцький

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА