11:52 12.01.2021

МОЗ у 2021 році планує підвищити тариф на алотрансплантацію - Степанов

2 хв читати
МОЗ у 2021 році планує підвищити тариф на алотрансплантацію - Степанов

Міністерство охорони здоров'я у 2021 році планує підвищити тариф на алогенну трансплантацію кісткового мозку, повідомив глава відомства Максим Степанов під час прес-брифінгу в Києві у вівторок.

За його словами, тариф повністю покриватиме пошук донора, забір матеріалів, трансплантацію та посттрансплантаційний супровід.

Окрім того, у 2021 році в Україні планується провести 480 трансплантацій кісткового мозку.

"У 2021 році планується здійснити 480 трансплантацій кісткового мозку, з них 30 алогенних. У 2020 році в Україні провели 204 трансплантації кісткового мозку, потребу забезпечено не повним обсягом, тому 182 пацієнти направили на трансплантацію кісткового мозку за кордон", - сказав він.

"Плануємо також масово популяризувати культуру донорства. У планах співпраця у сфері медичної освіти з міжнародними партнерами для створення сучасних програм підготовки українських фахівців у сфері трансплантації, зокрема стажування в провідних центрах трансплантації європейських країн", - додав міністр.

Степанов зазначив, що трансплантації кісткового мозку в Україні здійснюють шість медзакладів.

"У 2020 році до проведення трансплантацій кісткового мозку приєдналися ще три медзаклади, тепер в Україні функціонують шість центрів трансплантації - чотири в Києві, по одному у Львові та Черкасах. Ідеться про НДСЛ "Охматдит", Національний інститут раку, КНП "Черкаський обласний онкологічний диспансер", ДП "Інститут патології крові та трансфузійної медицини НАМНУ", КНП "Київський центр трансплантації кісткового мозку" і КНП "Київський обласний онкодиспансер", - зазначив міністр.

Степанов додав, що в 2020 році міністерство розробило порядок перевезення і ввезення на територію України трансплантатів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Фармринок у I пів.-2024 показав зростання продажу в гривні, кадровий голод і зростання попиту в сегменті антипсихотиків, антидепресантів і заспокійливих - експерт

"Охматдит" наступного тижня визначить будкомпанію для відновлення, отримав від благодійників уже близько 800 млн грн

Німеччина прийме на лікування українських дітей, які потребують допомоги

Кабмін визначив перелік випадків надання платної меддопомоги

У Луцьку відбувся тренінг для мобільних реабілітаційних команд Українського Червоного Хреста

У "Дії" відображатимуться медичні дані

Аптечні продажі в Україні за 5 міс. зросли майже на 14% у грошовому виразі, у натуральному скоротилися на 4%

Кабмін розширив Нацперелік основних лікарських засобів

Український Червоний Хрест передав два санітарні автомобілі до медзакладів Кам'янець-Подільського району Хмельницької області

Понад тисяча сімей отримала грошову допомогу від Українського Червоного Хреста на реабілітацію

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА