Інтерфакс-Україна
14:06 20.01.2021

Кабмін доручив Мінекономіки опрацювати питання визначення ДАК "Ліки України" централізованою закупівельною організацією

1 хв читати
Кабмін доручив Мінекономіки опрацювати питання визначення ДАК "Ліки України" централізованою закупівельною організацією

Кабінет Міністрів у середу доручив Мінекономіки визначити Державну акціонерну компанію "Ліки України" централізованою закупівельною організацією.

"Мінекономіки опрацювати питання визначення ДАК "Ліки України" централізованою закупівельною організацією й у разі потреби подати на розгляд відповідні документи Кабміну", - повідомила під час засідання Кабміну заступник міністра економіки Світлана Панаіотіді.

Як пояснила вона агентству "Інтерфакс-Україна", це питання розглядають у зв'язку з численними зверненнями компанії "Ліки України".

ДАК "Ліки України" зареєстрована в 1998 році.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Заборона на укладання маркетингових договорів між аптеками та виробниками не призвела до здешевлення препаратів для пацієнтів – думка

Попит на аналізи за ПМГ значно перевищує законтрактовані НСЗУ обсяги з приватними лабораторіями – думка

Захисні споруди для генераторів мають 60% українських лікарень - МОЗ

Член ради директорів "Дарниці" радить українцям звертатися до правоохоронців за відсутності "Цитрамону" виробництва компанії в аптеках

В перший рік програми безкоштовного скринінгу здоров’я його пройдуть близько 5 млн українців – МОЗ

МОЗ шукає дієві механізми оплати держпрограми чекапів для українців вікової категорії 40+

Головна лікарка КМКЛ №4 очолила департамент охорони здоров’я КМДА

МОЗ фіксує "шалене" навантаження на психіатрів – Ляшко

МОЗ прогнозує зростання у 2025 р. кількості звернень за психологічною підтримкою на 10%

Урядовий законопроект про репродуктивні технології може призвести до втрати Україною статусу "репродуктивного хабу Європи" – експерти

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА