11:49 10.02.2021

Мінцифри збирає електронні заявки на вакцинацію від COVID-19

2 хв читати
Мінцифри збирає електронні заявки на вакцинацію від COVID-19

Міністерство цифрової трансформації України збирає електронні заявки на вакцинацію з метою формування карти реального попиту на вакцину від COVID-19 для подальшої організації логістики доставки вакцини та початку процесу вакцинації.

"Ми розпочали прийом електронних заяв від українців, які планують вакцинуватися. У такий спосіб ми зможемо спрогнозувати реальний попит у кожному з регіонів, і навіть у кожному з районів кожного міста. Виходячи з цього, можна буде спрогнозувати і логістику вакцини, і процес запису на кожну визначену дату... Тому ми пропонуємо цей варіант Міністерству охорони здоров'я", - сказав віце-прем'єр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров під час Всеукраїнського форуму "Україна 30. Коронавірус: виклики та відповіді" в середу.

За його словами, Мінцифри збиратиме заявки на вакцинацію, на основі яких сформує карту України з відображенням реального попиту. "Дуже важливо спрогнозувати, якою буде потреба на кожному з етапів вакцинації в кожному регіоні та місті для того, щоб правильно організувати всі логістичні процеси, змоделювати й організувати операційну частину. Тому що деякі вакцини мають певні критерії використання, і це треба правильно спрогнозувати", - наголосив Федоров.

За його словами, на сьогодні в Україні вже працює реєстр усіх громадян, що звертаються до сімейних лікарів, - e-Health, в якому вже є дані понад 29-30 млн українців, які обслуговуються через медичні електронні системи. "Це один із найкращих реєстрів нашої країни... і на базі цього реєстру додатково розроблено модуль, пов'язаний із вакцинацією. Уся інформація має збиратися в цьому модулі на базі цього реєстру", - наголосив Федоров.

Як повідомлялося, за словами президента України Володимира Зеленського, до першої масової вакцинації в країні з'явиться платформа, через яку можна буде записатися на щеплення.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА