Кабмін створить єдину систему громадського здоров'я на регіональному рівні

Кабінет Міністрів України ухваленою в середу постановою затвердив створення єдиної системи громадського здоров'я на регіональному рівні.
Згідно з постановою, до 1 липня 2021 року планується збільшити кількість співробітників лабораторних центрів Міністерства охорони здоров'я шляхом переведення в лабцентри працівників місцевих центрів громадського здоров'я (обласних і Києва).
Самі центри громадського здоров'я повинні будуть приєднатися до інших комунальних медзакладів відповідних адміністративно-територіальних одиниць.
Реалізація постанови дасть змогу раціонально використовувати людський і матеріальний ресурс, а також уникнути дублювання функцій, які виконують лабцентри і центри громадського здоров'я.