11:37 18.02.2021

МОЗ України працює над поліпшенням психічного здоров'я населення

1 хв читати
МОЗ України працює над поліпшенням психічного здоров'я населення

Міністерство охорони здоров'я працює над поліпшенням психічного здоров'я українців, зокрема запущена школа "Лідерство в психічному здоров'ї", повідомила заступник міністра охорони здоров'я Ірина Микичак під час прес-брифінгу в Києві у четвер.

"МОЗ спільно з українсько-швейцарським проектом "Психічне здоров'я для України" створило школу "Лідерство в психічному здоров'ї". Вже відбувся перший модуль", - сказала вона.

За словами Микичак, МОЗ розвиває цей напрям у госпіталі для ветеранів війни "Лісова поляна", де ще у 2019 році відкрито центр психічного здоров'я.

"Цього тижня ми презентували перший етап реалізації проекту. Зокрема, відкрито тренінговий центр, нові відділення, зали для фізичної реабілітації та інтерактивні простори для спілкування ветеранів. Розпочалася робота мультидисциплінарної команди, яка забезпечує весь комплекс послуг із забезпечення психічного здоров'я", - сказала Микичак.

Як повідомила заступник міністра, у 2021 році буде запроваджено новий пакет медичної допомоги, орієнтований на людей із розладами психічного здоров'я в амбулаторних умовах. Це будуть мобільні психіатричні бригади.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА