08:56 26.02.2021

Вакцину Pfizer дозволили зберігати у звичайних холодильниках для ліків протягом двох тижнів

1 хв читати
Вакцину Pfizer дозволили зберігати у звичайних холодильниках для ліків протягом двох тижнів

Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) ухвалило зберігання вакцини Pfizer проти COVID-19 при стандартній температурі морозильної камери.

"Сьогодні Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США оголосило, що дозволяє транспортування і зберігання нерозбавлених заморожених флаконів вакцини Pfizer-BioNTech COVID-19 при стандартних температурах, які зазвичай зустрічаються в фармацевтичних морозильних камерах, протягом двох тижнів", - йдеться в повідомленні, опублікованому на сайті FDA.

У грудні Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів видало дозвіл на екстрене використання вакцини. Відповідно до початкових вимог, вакцина могла зберігатися при температурі від -80 до -60 градусів Цельсія.

Минулого тижня Pfizer і BioNTech представили FDA нові дані, згідно з якими вакцина може залишатися стабільною під час зберігання при більш високих температурах - від -25 до -15 градусів Цельсія - протягом двох тижнів.

"Альтернативна температура для транспортування і зберігання допоможе уникнути необхідності закупівлі холодильного обладнання з наднизькими температурами для місць вакцинації і повинна допомогти доставити вакцину в більшу кількість місць", - наводяться в заяві слова Пітера Маркса, доктора медичних наук, директора Центру оцінки та досліджень біологічних препаратів FDA.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА