Інтерфакс-Україна
17:27 10.03.2021

МОЗ придбало понад 6,5 млн експрес-тестів на антиген до коронавірусу SARS-CoV-2, 4,312 млн тестів вже розвезено регіонами

1 хв читати
МОЗ придбало понад 6,5 млн експрес-тестів на антиген до коронавірусу SARS-CoV-2, 4,312 млн тестів вже розвезено регіонами

Міністерство охорони здоров'я придбало понад 6,5 млн експрес-тестів на антиген до коронавірусу SARS-CoV-2, із них 4,312 млн тестів вже розподілені та доставлені регіонами до комунальних медзакладів.

Як повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" головний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко, ще понад 1,873 млн експрес-тестів будуть поставлені до медзакладів, незалежно від форми власності, та для фізосіб-підприємців, які мають контракт із Національною службою здоров'я України (НСЗУ) у рамках Програми медичних гарантій (ПМГ) і проводять попередню діагностику COVID-19.

Крім того, за словами Ляшка, ще 358,625 тис. експрес-тестів будуть поставлені до пунктів тестування на контрольних пунктах в'їзду та виїзду на тимчасово окупованих територіях у Донецькій і Луганській областях, Автономної Республіки Крим та Севастополя. Частина з цих експрес-тестів будуть розподілені між закладами охорони здоров'я, незалежно від форми власності, на території регіонів, де встановлено "червоний" рівень епідемічної небезпеки, та закладами охорони здоров'я, які підпорядковані Міністерству охорони здоров'я України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗУ розробляє порядок відхилення пропозицій від системних порушників контрактів

Дві київські клініки постраждали від нічної атаки росіян

УЧХ розпочав новий цикл програми соціального відновлення ветеранів та їхніх родин

Зеленський: 11 закладів на Херсонщині мають підземні лікарні

Постраждалі від війни діти зможуть отримати послуги з оздоровлення - Мінсоцполітики

У шкільних чатах пішли повідомлення про ентеровірусну інфекцію, але суттєвого збільшення кількості звернень по меддопомогу не спостерігається – експерт

В епідсезоні 2025/26 поставки вакцин від грипу на ринок зменшилися майже вдвічі – експерт

УЧХ провів серію тренінгів з першої психологічної допомоги для держслужбовців

Мобільні реабілітаційні команди УЧХ запрацювали на Харківщині

"Лікарі без кордонів" за останні три місяці надали меддопомогу 221 пацієнтам з прифронтових громад

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА