Інтерфакс-Україна
17:41 10.03.2021

МОЗ до кінця березня очікує ще 1,5 млн доз закупленої Crown Agents вакцини Oxford/AstraZeneca (Covishield)

1 хв читати
МОЗ до кінця березня очікує ще 1,5 млн доз закупленої Crown Agents вакцини Oxford/AstraZeneca (Covishield)

Міністерство охорони здоров'я до кінця березня очікує постачання ще 1,5 млн доз вакцини Oxford/AstraZeneca (Covishield), закупленої коштом держбюджету британським закупівельним агентством Crown Agents.

Про це міністр охорони здоров'я Максим Степанов повідомив журналістам у середу.

"До кінця березня мають надійти ще 1,5 млн доз вакцини CoviShield", - сказав він.

Водночас міністр попередив, що "можуть бути затримки".

Як повідомлялося, перша партія у 500 тисяч доз вакцини Oxford/AstraZeneca (Covishield) була доставлена в Україну вранці 23 лютого.

Уже 25 лютого в Україні розпочалася вакцинація медпрацівників. Окрім них, вакцинувалися також міністр охорони здоров'я Максим Степанов і президент України Володимир Зеленський.

Препарат Oxford/AstraZeneca виробляють на потужностях Serum Institute (Індія), він має локальну (торговельну) назву Covishield. Для екстреного застосування в Україні його зареєстрували 22 лютого.

Україна отримала підтвердження про постачання в межах механізму COVAX 2,2 – 3,7 млн доз вакцин Oxford/AstraZeneca в I-II кварталі 2021 року. Крім того, цю вакцину буде закуплено державним коштом безпосередньо у виробників.

Україна також уклала додаткові прямі контракти на постачання вакцини від COVID-19, яку розроблено за участю компаній AstraZeneca (Велика Британія-Швеція) та NovaVax (США) і виробляють на потужностях Serum Institute (Індія).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мобільні реабілітаційні команди УЧХ працюють в Одеській області

У Києві відбулася Всеукраїнська конференція щодо розвитку медсестринства

Затримка поставок ліків від недоброякісних постачальників стала однією з основних проблем на фармринку в 2025 році - "Пацієнти України"

УЧХ провів тренінги з підготовки інструкторів з першої психологічної допомоги

Кабмін виділив 37 млн грн на аварійно-відновлювальні роботи у Інституті кардіології ім. Стражеска

Кабмін ухвалив порядок реалізації програми "Скринінг здоров’я 40+", вона запрацює з січня - Свириденко

Два автомобілі MSF постраждали внаслідок російської атаки на Слов'янськ минулого тижня

Україна готова надати повний супровід і підтримку проєктам будівництва та релокації фармвиробництв в Україну – Радуцький

Перший український фармдистриб’ютор отримав страховку "від прильотів", держава готується страхувати фармвиробників - Радуцький

Перевищення захворюваності ГРВІ та грипом зафіксовано тільки в Житомирській області – експерт

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА