Інтерфакс-Україна
10:50 18.03.2021

МОЗ працює над розвитком eHealth

1 хв читати
МОЗ працює над розвитком eHealth

Міністерство охорони здоров'я працює над розвитком електронної системи охорони здоров'я eHealth, повідомила заступник міністра Світлана Шаталова під час прес-брифінгу в Києві в четвер.

"Ми розпочали проект зі створення та розвитку електронних баз даних й універсальних стандартів для визначення медичних лабораторних спостережень. Ці реєстри міститимуть інформацію про деякі нозології, що дасть змогу оперативно та в режимі онлайн робити вибірки і на базі статистичних даних ухвалювати рішення", - сказала вона.

За словами Шаталової, фахівці планують імплементувати міжнародний галузевий стандарт лабораторних досліджень і спостережень шляхом приєднання його до eHealth.

"За допомогою цього інструменту розширяться функціональні можливості електронних медичних карток з повноцінним веденням медичних даних. Експерти зможуть краще аналізувати якість медичної допомоги в розрізі окремих напрямів. Крім того, плануємо, що з'являться функції гемонагляду, покращиться контроль безпеки якості донорської крові. До кінця весни плануємо опрацювати техзавдання, після чого розпочнемо його імплементацію", - додала заступник міністра.

ОСТАННЄ

Клініка Lita Plus планує впровадити нові методики мамопластики

В Києві за ініціативи Кличка з 1 січня запрацює персональний медичний супровід ветеранів - КМДА

НСЗУ розпочала прийом заявок для контрактування на 2026 рік ще за трьома за пакетами

Свириденко: 94 тис. військових і ветеранів скористалися послугою безоплатного лікування та протезування зубів у 2025р.

Лікарі закликали депутатів врегулювати продаж нікотинових паучів

Мобільні реабілітаційні команди УЧХ працюють в Одеській області

У Києві відбулася Всеукраїнська конференція щодо розвитку медсестринства

Затримка поставок ліків від недоброякісних постачальників стала однією з основних проблем на фармринку в 2025 році - "Пацієнти України"

УЧХ провів тренінги з підготовки інструкторів з першої психологічної допомоги

МОЗ пропонує знижувати ціни на препарати, строк придатності яких менше 180 днів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА