Інтерфакс-Україна
19:36 24.03.2021

"Лекхім" не надав МЗУ документи про постачання вакцини

2 хв читати

Компанія "Лекхім" не надала держпідприємству "Медичні закупівлі України" (МЗУ) необхідний пакет документів для поставки вакцини китайської вакцини CoronaVac, повідомило ДП у Facebook.

"Згідно з умовами договору, не менше ніж за три робочі дні до дати поставки, постачальник зобов'язаний надати замовнику вичерпний перелік документів: сертифікат якості (аналізу) серії продукції, реєстраційне посвідчення, сертифікат походження від виробника, відомості про прекваліфікації ВООЗ і/або реєстраційне посвідчення від компетентного органу однієї з певних країн, пакувальний лист і документ, що підтверджує дотримання холодового ланцюжка. Станом на 24 березня 2021 року переліку документів не було надано. Отже, немає підстав для прийняття продукції", - наголошується в повідомленні.

У МЗУ наголосили, що в разі отримання всіх необхідних документів, ДП готове перевірити і надати підтвердження/зауваження документів у межах строків, визначених договором.

Крім цього, відповідно до умов договору, ефективність вакцини повинна становити не менше 70%. МЗУ направило Міністерству охорони здоров'я запит на підтвердження відповідності даних з ефективності, зазначених в реєстраційному досьє заявника, умовам договору. Відповідь від МОЗ очікується.

У МЗУ також зазначили, що згідно з договором контрагент зобов'язаний здійснити поставку першої партії в кількості 700 флаконів/шприців не пізніше, ніж через 30 днів після реєстрації вакцини в одній з певних країн (4 лютого 2021 року вакцина зареєстрована в Китаї, перша партія мала бути передана не пізніше 6 березня 2021 року).

"У разі порушення терміну поставки продукції, постачальник сплачує замовнику пеню в розмірі 0,1% ціни продукції, термін поставки якої порушено, за кожен день прострочення або ціни не переданих (несвоєчасно переданої, повернутої) продукції за кожен день затримки передачі. Керуючись умовами договору, ДП поінформувало "Лекхім" про порушення терміну поставки продукції і застосування пені за кожний день прострочення, починаючи з 6 березня до моменту поставки продукції", - наголошується в повідомленні.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна забезпечує хірургічне лікування меланоми в рамках ПМГ, однак сучасна терапія не закуповується, – експерт

Рада ухвалила закон про запровадження "правила Болар"

Дослідження лікування бойової травми ока є унікальним досвідом українських офтальмологів – експерт

МОЗ рекомендує лікарням не квапитися з внесенням інформації про медобладнання в ЕСОЗ

Bayer скоротить понад 200 співробітників німецького сегмента засобів захисту рослин

Пошук приміщень для фармскладів на прифронтових територіях залишається одним з основних викликів в забезпеченні ліками – MSF

Понад 350 людей пройшли тренінги з психічного здоров’я від УЧХ за два останніх місяці

Медгрупа ADONIS відкрила ендокринологічний центр у Києві

МОЗ представить аптечному бізнесу перелік 168 населених пунктів, які потребують мобільних аптечних пунктів – Ляшко

УЧХ цього року навчить першій допомозі 3000 надзвичайників

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА