Інтерфакс-Україна
19:36 24.03.2021

"Лекхім" не надав МЗУ документи про постачання вакцини

2 хв читати

Компанія "Лекхім" не надала держпідприємству "Медичні закупівлі України" (МЗУ) необхідний пакет документів для поставки вакцини китайської вакцини CoronaVac, повідомило ДП у Facebook.

"Згідно з умовами договору, не менше ніж за три робочі дні до дати поставки, постачальник зобов'язаний надати замовнику вичерпний перелік документів: сертифікат якості (аналізу) серії продукції, реєстраційне посвідчення, сертифікат походження від виробника, відомості про прекваліфікації ВООЗ і/або реєстраційне посвідчення від компетентного органу однієї з певних країн, пакувальний лист і документ, що підтверджує дотримання холодового ланцюжка. Станом на 24 березня 2021 року переліку документів не було надано. Отже, немає підстав для прийняття продукції", - наголошується в повідомленні.

У МЗУ наголосили, що в разі отримання всіх необхідних документів, ДП готове перевірити і надати підтвердження/зауваження документів у межах строків, визначених договором.

Крім цього, відповідно до умов договору, ефективність вакцини повинна становити не менше 70%. МЗУ направило Міністерству охорони здоров'я запит на підтвердження відповідності даних з ефективності, зазначених в реєстраційному досьє заявника, умовам договору. Відповідь від МОЗ очікується.

У МЗУ також зазначили, що згідно з договором контрагент зобов'язаний здійснити поставку першої партії в кількості 700 флаконів/шприців не пізніше, ніж через 30 днів після реєстрації вакцини в одній з певних країн (4 лютого 2021 року вакцина зареєстрована в Китаї, перша партія мала бути передана не пізніше 6 березня 2021 року).

"У разі порушення терміну поставки продукції, постачальник сплачує замовнику пеню в розмірі 0,1% ціни продукції, термін поставки якої порушено, за кожен день прострочення або ціни не переданих (несвоєчасно переданої, повернутої) продукції за кожен день затримки передачі. Керуючись умовами договору, ДП поінформувало "Лекхім" про порушення терміну поставки продукції і застосування пені за кожний день прострочення, починаючи з 6 березня до моменту поставки продукції", - наголошується в повідомленні.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін обмежив постачання ліків одному дистриб'ютору для запобігання монополізації фармринку

Кабмін спростив вимоги до роботи аптек у сільській місцевості та на прифронтових територіях

Львівські лікарі провели унікальну операцію ALPPS на печінці 10-місячному малюку

"Санофі та мережа медцентрів Into-Sana оголосили про стратегічне партнерство

Ляшко залишається міністром охорони здоров’я в оновленому уряді, профільний комітет Ради сподівається на продовження плідної співпраці

"Артеріум" на 2010 р. мав в РФ реєстрацію до 12 препаратів, наразі правами на деякі препарати корпорації в РФ володіє "АРТ-ФАРМ" - відкриті джерела

Мобільні реабілітаційні команди УЧХ  за півтора року провели майже 9 тисяч сесій з відновлення здоров'я людей

МОЗ проведе аудит 100 медзакладів, які пріоритетно приймають поранених захисників

Мережа клінік ADONIS з початку року розширила перелік медпослуг до 80 напрямів

Керівництво МОЗ не є фігурантами кримінальних проваджень, співпрацює з правоохоронцями щодо розслідування зловживань в медзакладах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА