16:44 31.03.2021

МОЗ сподівається до кінця тижня отримати від AstraZeneca документи для реєстрації виробленої на інших майданчиках вакцини від COVID-19

2 хв читати
МОЗ сподівається до кінця тижня отримати від AstraZeneca документи для реєстрації виробленої на інших майданчиках вакцини від COVID-19

Міністерство охорони здоров'я України сподівається до кінця тижня отримати від компанії AstraZeneca документи для реєстрації вакцини від COVID-19, виробленої на європейському та корейському виробничих майданчиках, повідомив заступник міністра охорони здоров'я, головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

"У нас на сьогодні є проблема: місцевий офіс AstraZeneca не може подати документи на реєстрацію вакцин із європейського майданчика та з корейського майданчика. МОЗ працює з компанією AstraZeneca, з її штаб-квартирою, з посольствами, з усіма, щодня робота триває по годині-півтори. Нам обіцяють, що до кінця цього тижня ми зможемо отримати документи для реєстрації", - сказав він на засіданні парламентського комітету здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування в середу.

Ляшко наголосив, що "щойно вакцина буде зареєстрована, розпочнеться відвантаження першого траншу цього постачання - 360 тис. доз".

Як повідомлялося, перша партія у 500 тисяч доз вакцини Oxford/AstraZeneca (Covishield), яка була вироблена на потужностях заводу Serum Institute в Індії, була доставлена до України уранці 23 лютого. Для екстреного застосування в Україні цю вакцину зареєстрували у понеділок, 22 лютого. Очікується, що наступні постачання вакцини AstraZeneca проводитимуться з виробничих майданчиків, зокрема, розташованих у Кореї.

Україна отримала підтвердження про постачання в рамках механізму COVAX 2,2-3,7 млн доз вакцин Oxford/AstraZeneca у I-II кварталі 2021 року. Крім того, ця вакцина буде закуплена за державні кошти безпосередньо у виробників.

Україна також підписала додаткові прямі контракти на постачання вакцини від COVID-19, які розроблені за участю компаній AstraZeneca (Велика Британія-Швеція) і NovaVax (США) і виготовлені на потужностях Serum Institute (Індія).

25 березня до України також прибула перша партія китайської вакцини від коронавірусу CoronaVac, яку виробляє Sinovac Biotech.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Україна залучить додатково EUR100 млн від Ради Європи для відновлення медицини - Шмигаль

Рада ухвалила в цілому закон щодо наглядових рад медзакладів

БФ "Центр порятунку життя" за підтримки "Ескулаб" побудує в Києві центр реабілітації TYTANOVI

МОЗ у 2023 р. скоротило кількість закуплених за механізмом ДКД ліків - "Санофі"

В Охтирці відкрили збірно-модульну конструкцію для розміщення бригад швидкої допомоги

Майже 11,2 тис. генераторів встановлено в українських клініках - МОЗ

НСЗУ законтрактувала на проведення хіміотерапії в межах ПМГ 97 медзакладів на 2,41 млрд грн

Медзаклади отримають іще 52 потужні генератори для роботи на випадок відключень електроенергії

На відновлення зруйнованої агресором медичної інфраструктури в Україні потрібно щонайменше $14,2 млрд

Співзасновник медлабораторії "Ескулаб" заявляє про ризики зупинки роботи мережі, невиплати зарплати і податків через спробу рейдерського захоплення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА