19:49 02.04.2021

Троє з чотирьох вихідців з НСЗУ допущені до другого етапу конкурсу на главу Нацслужби

1 хв читати
Троє з чотирьох вихідців з НСЗУ допущені до другого етапу конкурсу на главу Нацслужби

Троє з чотирьох вихідців з Національної служби здоров'я України (НСЗУ) допущені до другого етапу конкурсу на главу НСЗУ.

Як повідомляє Нацагентство з питань держслужби, зокрема, до другого етапу конкурсу (співбесіда) за підсумками першого етапу (тестування) допущені т.в.о. голови Андрій Віленський, директор департаменту комунікацій Тетяна Бойко, начальник управління з роботи з договорами зі спеціалізованої медичної допомоги в Департаменті договірної роботи Олександра Машкевич.

Крім того, до другого етапу конкурсу допущені Вадим Арістов, який брав участь у конкурсі на посаду глави НСЗУ в 2020 році, екс-глава Березовського району Одеської області (2015-2018 рр.) і Деснянського району Києва (2018-2019 рр.), бенефіціар ТОВ "Аптекар-груп" Геннадій Заболотний та засновник дистриб'ютора медвиробів ТОВ "Прикарпатська медична компанія" Олег Овчар.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів у березні 2021 року оголосив конкурс на посаду глави НСЗУ. Прийом документів на конкурс завершився 24 березня 2021 року. Тестування кандидатів призначено на 2 квітня.

Для визначення переможця (переможців) конкурсу проводиться співбесіда з кожним кандидатом. Переможця визначає комісія: на зайняття посад категорії "А" і посад категорії "Б", які здійснюють повноваження керівників державної служби в державних органах, - суб'єктом призначення. Після співбесіди суб'єкт призначення або керівник державної служби приймає рішення про визначення переможця (переможців) конкурсу або у разі (їх) відсутності.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА