18:31 08.04.2021

Зростання частки давніх випадків у статистиці щодо COVID-19 свідчить про нижчі темпи реального поширення порівняно з офіційними - НАНУ

1 хв читати
Зростання частки давніх випадків у статистиці щодо COVID-19 свідчить про нижчі темпи реального поширення порівняно з офіційними - НАНУ

Зростання частки давніх випадків у щоденній статистиці із захворюваності на COVID-19 може свідчити про те, що реальні темпи поширення захворювання нижчі за наведені в офіційній статистиці, вважають експерти Національної академії наук України (НАНУ).

"Темпи поширення зменшуються вже протягом двох тижнів, зростає частка давніх випадків у щоденно оприлюднюваних даних. Це означає, що реальні темпи поширення можуть бути меншими, ніж ті, що випливають з офіційної статистики", - повідомляється в оприлюдненому на сайті НАНУ прогнозі академії на 7-20 квітня.

Експерти НАНУ також зазначили, що пройдено максимум позитивності ПЛР-тестів, кількість позитивних ПЛР-тестів не зростає, а демонструє вихід на "плато", а абсолютна кількість ПЛР-тестів почала знижуватися.

"Ймовірно, що Україна зараз перебуває на початку фази плато, що може тривати кілька тижнів (за досвідом подолання осінньої хвилі)", - повідомила НАНУ.

У звіті академії також повідомляється, що, згідно з аналізом даних Мін’юсту про загальну смертність, надлишкова смертність у березні перевищує середній рівень смертності у 2015-2019 роках на значення, близьке до числа зареєстрованих летальних випадків від COVID-19.

Спостережувана летальність демонструє зростання в останні три-чотири тижні, але все ще залишається в діапазоні 2,2-2,5%.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

МОЗ України планує на початку літа відкрити у великих містах центри вакцинації від COVID-19

Кабмін дозволив використовувати технічний кисень за умови відповідності його показників медичному

Кабмін легалізував ввезення в Україну лише двох препаратів канабісу, але позбавив пацієнтів надії на ліки з канабісом - БО "100% Життя"

МОЗ вніс зміни до протоколу лікування COVID-19

ВООЗ розпочала постачання в Україну 20 апаратів ШВЛ

В Україні від коронавірусу первинно щеплено понад 353 тис. осіб, записалися на вакцинацію - 431 тис.

Медична система здатна витримувати на 40% більше госпіталізацій пацієнтів із COVID-19 - KSE

Мобільні команди психіатричної допомоги з липня почнуть працювати в Україні

МОЗ працює над створенням реєстрів орфанних хворих в Україні

Україна очікує перших постачань вакцини Pfizer у травні-червні 2021 р. - Степанов

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА