21:08 06.05.2021

"Фармак" збільшив частку експорту в обсязі продажу майже до 30%

2 хв читати
"Фармак" збільшив частку експорту в обсязі продажу майже до 30%

Фармацевтична компанія "Фармак" (Київ) за підсумками 2020 року наростила частку експорту до 29,6% у загальному обсязі продажу.

Як повідомляється в прес-релізі компанії, експортні поставки за підсумками року зросли на 40%.

"Фармак" експортує продукцію до країн ЄС, Центральної та Південної Америки, СНД, Близького Сходу, Азії тощо - загалом 35 країн світу.

Як зазначають у компанії, з початком пандемії у всьому світі різко зріс попит на лікарські засоби, які використовують у комплексній терапії пацієнтів із COVID-19. Зокрема, йдеться про кортикостероїди, релаксанти, анальгетики, антибіотики, а також препарати для наркозу і седації, що потрібні під час підключення хворих до апаратів ШВЛ.

"Низку таких препаратів компанії "Фармак" було експортовано до Ізраїлю, Великої Британії, Швеції, Франції, Німеччини, Польщі, Австралії, Нової Зеландії, Мексики та Сінгапуру, а також відправлено для цілей використання ВООЗ", - повідомили в компанії.

Виробничі лінії "Фармак", окрім національних, мають європейські сертифікати GMP (належна виробнича практика). Це дає змогу реалізовувати продукцію в країнах з особливо жорсткими регуляторними вимогами.

"Зараз ми готуємося до проходження інспекції FDA для виходу на ринок США. Наша стратегічна мета - наростити частку експорту в загальному обсязі продажу до 40%", - повідомив виконавчий директор компанії Володимир Костюк, слова якого наводить прес-служба.

Як повідомлялося, "Фармак" у 2020 році збільшив капітальні інвестиції на 78% порівняно з 2019 роком - до 1,3 млрд грн. Витрати компанії на дослідження і розробки сягнули 448 млн грн.

За підсумками 2020 року "Фармак" отримав чистий прибуток у розмірі близько 1,138 млрд грн, що майже на 7,8% більше, ніж у 2019 році (1,056 млрд грн), дохід від реалізації сягнув 7,5 млрд грн.

"Фармак" - лідер фармринку України - виробляє лікарські засоби в усіх 14 терапевтичних групах. Щорічно виводить на ринок близько 20 нових складнокомпонентних сучасних препаратів. Нині в розробці - близько 100 лікарських засобів.

АТ "Фармак" - член асоціації "Виробники ліків України" (АВЛУ).

Згідно з даними Єдиного держреєстру юридичних осіб і осіб-підприємців, кінцевим бенефіціарним власником АТ "Фармак" є голова наглядової ради Філя Жебровська (80% акцій).

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

МОЗ до осені має намір забезпечити базові ковідні лікарні централізованим киснем - Ляшко

Ляшко: Для 10 млн вакцинацій від COVID-19 до кінця літа потрібно проводити по 119 тис. вакцинацій щодня

Зеленський заявив про запуск в Україні проекту з будівництва лікарень за європейськими стандартами

Зеленський підписав указ про підвищення мінімальної заробітної плати медикам

На закупівлю вакцин проти COVID-19 до кінця червня МОЗ витратить 10,5 млрд грн - Рахункова палата

Рада виділила 300 млн грн для проведення розширеного скринінгу новонароджених

На вихідні у Харкові працюватимуть ще два центри масової вакцинації

Свідоцтво про вакцинацію від COVID-19 російської Sputnik V не дає права на в'їзд в Україну

У Маріуполі розпочав роботу центр масової вакцинації від COVID-19

Запуск механізму ДКД дасть змогу зняти з пацієнтів вантаж самостійного фінансування інноваційного лікування раку - думка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА