09:48 07.05.2021

Литовська Northway Biotech заявляє, що створила ліки проти коронавірусу

1 хв читати
Литовська Northway Biotech заявляє, що створила ліки проти коронавірусу

Базована у Вільнюсі компанія Northway Biotech заявила, що за співпраці зі швейцарськими колегами створила ліки проти коронавірусу, повідомили в новинах на телеканалі LNK.

"Ми передали швейцарцям клінічні дослідження. У відповідь на запитання про те, чи створено у Литві ліки проти коронавірусу, можу сказати, що так, доведено (створення ліків - ІФ) до такого рівня, що нині відбуваються клінічні дослідження", - зазначив голова правління Northway Biotech Владас Бумяліс.

За його словами, ступінь ефективності препарату стане зрозумілим уже цього року.

Компанія приступає до створення ще одних ліків проти COVID-19, заявив Бумяліс. "Також почнемо з нуля робити це (виробництво ліків - ІФ) з іншою американською компанією", - сказав він.

За повідомленням компанії, створені в литовських лабораторіях ліки проти коронавірусу можуть стати першими у світі. "Поки що немає цих ліків проти коронавірусу. Те, що ми створюємо, все одно має з'явитися, оскільки не всі люди хочуть робити цю процедуру. Але якщо ти не щеплений і заразишся, тобі потрібно те, чим можна лікуватися", - сказав Бумяліс.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА