17:24 11.05.2021

СБ схвалив виділення Україні EUR90 млн за проектом допомоги для вакцинації

1 хв читати
СБ схвалив виділення Україні EUR90 млн за проектом допомоги для вакцинації

Світовий банк (СБ) у рамках глобальної ініціативи COVAX затвердив для України позику на суму EUR90 млн для нового проекту "Екстрене реагування на COVID-19 і вакцинація в Україні", який, зокрема, передбачає відшкодування витрат Національної служби здоров'я на вакцинацію 10 млн осіб.

"СБ затвердив новий проект на суму EUR90 млн, спрямований на зміцнення сектора охорони здоров'я для реагування на пандемію COVID-19. Проект "Екстрене реагування на COVID-19 і вакцинація в Україні" підтримає розгортання програми вакцинації проти COVID-19 пріоритетних груп населення і посилить можливість сектора охорони здоров'я України у запобіганні, виявленні та реагуванні на наслідки пандемії", - зазначив СБ у повідомленні у вівторок.

Зазначається, що цей проект допоможе не лише в закупівлі вакцин, а й у поліпшенні інфраструктури для їх зберігання і логістики.

"Сюди входить надання послуг, відшкодування витрат на вакцинацію, розширення можливостей для тестування, посилення IT-cистеми, проведення кампанії з підвищення обізнаності населення про вакцинацію", - зазначив СБ.

Як заявив регіональний директор СБ у справах Східної Європи Аруп Банерджі, проект має прискорити темпи вакцинації зі збереженням фокуса на ризикових групах населення.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА