11:01 13.05.2021

МОЗ та ЮНІСЕФ проведуть навчання для лікарів "первинки" з лікування пацієнтів із COVID-19

1 хв читати
МОЗ та ЮНІСЕФ проведуть навчання для лікарів "первинки" з лікування пацієнтів із COVID-19

Міністерство охорони здоров'я спільно з ЮНІСЕФ проведуть навчання для лікарів "первинки" з лікування пацієнтів із COVID-19, повідомила заступник міністра охорони здоров'я Світлана Шаталова під час прес-брифінгу в Києві в четвер.

"МОЗ спільно з ЮНІСЕФ проведуть навчання лікарів "первинки". Тренінги проводитимуть із фокусом на клінічне ведення пацієнтів із COVID-19. Під проект спеціально відберуть регіональних координаторів та тренерів. Під час першого етапу, протягом трьох місяців, планується охопити майже 75% лікарів комунальних медзакладів "первинки". Під час другого етапу з четвертого до восьмого місяця реалізації проекту планується проведення онлайн-тренінгів. Обидва етапи передбачають тестування", - сказала вона.

За словами заступника міністра, тренінги проводитимуть за наступними темами: запобігання розповсюдженню COVID-19; ведення пацієнтів із COVID-19 відповідно до світових стандартів та з фокусом на амбулаторне лікування; правила первинного консультування і показання до госпіталізації; особливості інфекційного контролю на "первинці"; профілактика професійного вигорання, специфіка ведення пацієнтів із супутніми захворюваннями.

"Проект став можливим завдяки підписаному з ЮНІСЕФ договору міжнародної технічної допомоги коштом (майже 40 млн грн), наданим Світовим банком у межах проекту "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей", - додала Шаталова.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА