11:30 13.05.2021

МОЗ проведе дослідження поширеності антитіл до COVID-19 серед українців

1 хв читати
МОЗ проведе дослідження поширеності антитіл до COVID-19 серед українців

Міністерство охорони здоров'я спільно з Українським інститутом соціальних досліджень імені Яременка за участю Центру громадського здоров'я розпочнуть серію епіддосліджень поширеності серед українців штамів і антитіл до COVID-19, повідомила заступник міністра охорони здоров'я Світлана Шаталова під час прес-брифінгу в Києві у четвер.

"Вчені інституту оцінять стан популяційного імунітету населення, визначать найуразливіші до інфікування групи, доступ до тестування, частку безсимптомних випадків серед дорослого населення, а також можливі фактори ризику. Планується два етапи: польовий передбачає формування медичних бригад, які проводитимуть опитування і братимуть зразки крові для тестів на наявність антитіл; аналітичний передбачає обробку заповнених анкет і формування статистичних результатів", - пояснила вона.

Дослідження, яке планують провести влітку, організовано в рамках спільного проекту МОЗ та Світового банку "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей".

"Планується охопити приблизно 9 тис. дорослих українців, що мешкають в усіх регіонах країни в населених пунктах із різною кількістю населення, різного віку та статі", - додала заступник міністра.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА