Інтерфакс-Україна
11:24 15.05.2021

Найімовірніший кандидат на главу МОЗ головсанлікар Ляшко – керівник фракції "Слуга народу"

1 хв читати
Найімовірніший кандидат на главу МОЗ головсанлікар Ляшко – керівник фракції "Слуга народу"

Посаду міністра охорони здоров'я після звільнення Максима Степанова обійме його заступник, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко, прогнозує голова правлячої фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.

"Найімовірнішим кандидатом є пан Ляшко", - сказав він на "Свободі слова Савіка Шустера" ввечері в п'ятницю

Говорячи про причини відставки Степанова, Арахамія назвав низьку швидкість вакцинації. За словами голови фракції, в процес закупівлі вакцин довелося втручатися особисто президенту і голові його офісу. "Вони неодноразово чули зворотний зв'язок, що наше міністерство, на жаль, зверталося трохи пізніше, ніж інші, у зв'язку з цим є такі затримки з постачанням", – зазначив депутат.

"Хочу наголосити: Ляшко опікувався карантином і всіма цими тестами, і там є багато результатів, а вакцинацію взяв на себе особисто Степанов і, мені здається, не впорався", – додав Арахамія.

Напередодні прес-секретар голови парламенту Дмитра Разумкова Ольга Туній повідомила, що до Верховної Ради надійшло подання прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля про відставку міністра охорони здоров'я Максима Степанова.

У свою чергу сам Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" о 19:47, коментуючи відставку міністрів економіки та інфраструктури, і, відповідаючи на запитання ведучих про те, чи писав він заяву про відставку, заявив, що жодних заяв він не писав.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сучасний метод діагностики сказу до кінця року буде впроваждено ще у 10 лабораторіях України

Проєкти професійних стандартів для медсестринства винесено на громадське обговорення

Мобільні реабілітаційні команди УЧХ за 8 місяців здійснили понад 400 виїздів на Полтавщині

Сінево за 1-ше півріччя провела понад 1,5 лабораторнийх тестів в рамках контракту з НСЗУ

УЧХ поділився досвідом гуманітарної роботи

Уряд підтримав пропозицію збільшити фінансування закупівлі ліків на 3,1 млрд грн, для покриття потреби необхідно 8,6 млрд грн

Україна за 5 міс. імпортувала ліків на $836 млн, експортувала на $93 млн

Стаціонарна психіатрична допомога дітям фінансуватиметься тільки в багатопрофільних дитячих лікарнях – МОЗ

Центр естетичної медицини BG Lab в Києві відновив роботу після руйнування внаслідок ракетної атаки

Закупівлі ліків для пацієнтів з первинним імунодефіцитом в 2025р профінансовані на 39% - БФ "Пацієнти України"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА