10:55 17.05.2021

МОЗ розробило постанову щодо впровадження електронної торгівлі лікзасобами

1 хв читати
МОЗ розробило постанову щодо впровадження електронної торгівлі лікзасобами

Міністерство охорони здоров'я спільно з Державною службою з лікзасобів і контролю за наркотиками розробили проект постанови Кабінету Міністрів щодо впровадження електронної торгівлі лікзасобами, повідомив заступник міністра охорони здоров'я Ігор Іващенко під час прес-брифінгу в Києві в понеділок.

"МОЗ спільно з Держлікслужбою розробило й подало до Кабміну проект постанови щодо внесення змін до ліцензійних умов стосовно провадження господарської діяльності з виробництва, імпорту, оптової та роздрібної торгівлі лікзасобами, а також доставки їх до кінцевого споживача. Йдеться про так зване впровадження електронної торгівлі лікзасобами та їх доставку пацієнтам", - сказав він.

Іващенко додав, що проект постанови передбачає можливість суб'єктів, які здійснюють роздрібну торгівлю лікзасобами, здійснювати електронну торгівлю лікзасобами та забезпечувати їх постачання кінцевим споживачам.

"Сам проект постанови передбачає встановлення відповідних вимог до ліцензіатів, які, насамперед, стосуватимуться наявності аптечних закладів, відповідних приміщень для здійснення електронної торгівлі, наявність матеріально-технічного оснащення щодо транспортування і доставки або можливість укладення договорів з операторами поштового зв'язку для здійснення такого транспортування", - сказав заступник міністра.

"Проект постанови деталізує вимоги щодо веб-сайту, на якому можуть здійснюватися замовлення, а також вимоги до осіб, які прийматимуть і формуватимуть замовлення. Додатково встановлюються вимоги щодо умов доставки лікзасобів і можливість проведення консультацій для пацієнтів", - додав Іващенко.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

У Маріуполі розпочав роботу центр масової вакцинації від COVID-19

Запуск механізму ДКД дасть змогу зняти з пацієнтів вантаж самостійного фінансування інноваційного лікування раку - думка

У вихідні 51 центр масової вакцинації від COVID-19 працюватиме в 15 регіонах України

COVID-19 може призвести до деменції, подібної до хвороби Альцгеймера - дослідження

Послуга е-лікарняних буде працювати в перехідному режимі з червня до серпня - Федоров

З 14 червня в Києві розпочнеться вакцинація держслужбовців від коронавірусу

Перехід медзакладів на е-лікарняні відбудеться з вересня - Ляшко

У найближчі вихідні центри вакцинації населення проти коронавірусу відкриються в 14 регіонах України

Центри масової вакцинації проти COVID-19 працюватимуть у вихідні в 14 регіонах України

У Києві відкрили попередній запис через Helsi.me на вакцинацію в МВЦ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА